Steiner groził Hoganowi śmiercią! Rock odpowiada Cenie, powrót Tough Enough

Scott Steiner grozil Hulkowi Hoganowi śmiercią?! Na to wygląda. Jennifer, żona Hogana, w trakcie lotu do San Diego (gdzie odbywała się WrestleMania) spotkała Scotta Steinera, który rzekomo miał jej powiedzieć, że chce „zabić Terry’ego” (prawdziwe imię Hulkstera). Co ciekawe, pani Hogan byłęgo wrestlera nie rozpoznała i natychmiast poinformowała o zaistniałej sytuacji swojego męża, który miał na drugi dzień złożyć zeznania. Policja wszczęła śledztwo i zdążyła zebrać już dowód w postaci nagrań z lotniska, na których widać spotkanie Jennifer z byłą gwiazdą NWO. O niechęci Steinera do Hogana wiadomo już od lat. Co ciekawe, nie został on wpuszczony na galę Hall of Fame, co może mieć związek z tymi wydarzeniami.

Przed rozpoczęciem RAW (w tym tygodniu w Austin, Texas) ochrona znów (już trzeci tydzień z rzędu) konfiskowała anty-Reignsowskie tablice przygotowane przez fanów.

Dean Ambrose był nieobecny w trakcie RAW z powodu sprzedawania kontuzji po powerbombie na stół komentatorski ze strony Luka Harpera.

Do karty na Extreme Rules dodane zostały następujące pojedynki

WWE World Heavyweight Championship
Seth Rollins (c) vs. Randy Orton

Intercontinental Championship
Daniel Bryan © vs Wade Barrett

Wcześniej zapowiedziana została walka między Johnem Ceną i Rusevem o pas US.

Na następnym RAW dojdzie do Divas Battle Royal, którego zwyciężczyni stanie się pretendentką do pasa dzierżonego obecnie przez jedną z sióstr Bellas – Nikki.

Powołując się na PWInsider.com, oficjele podjęli decyzję o wykorzystaniu walizki Setha Rollinsa we wtorek przed WrestleManią. Czyli prawdopodobnie zaraz po podpisaniu nowego kontraktu przez Brocka Lesnara. Wiele osób na backstage’u myślało, że Roman Reigns wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko.

Jak podaje New York Post, Maria Menounos może wystąpić (nie wiadomo jeszcze w jakiej roli) na sierpniowym Summerslam. Biorąc pod uwagę fakt, że już teraz może być w ciąży (albo przynajmniej ją planuje) – nie będzie to jednak występ ringowy.

John Cena w ostatnim „Talk is Jericho” przypomniał sprawę notatek, które rzekomo The Rock umieścił na swojej ręce w trakcie jednego z prom w czasie feudu z Ceną. The Great One postanowił odnieść się do tego wydarzenia i napisał na twitterze: „tak, ale mój charakter pisma był straszny. Nie mogłem niczego przeczytać. John wygrał. Znowu.”

Bez tytułu

Goścmi kolejnego Talk is Jericho będą Vickie Guerrero i aktor Josh McDermitt, znany chociażby z postaci Eugene’a w The Walking Dead.

Tough Enough powraca! Szósty sezon programu zadebiutuje na USA Network 23. czerwca. Wiadomo także, że Smackdown przeniesie się w 2016 roku na… USA Network, czyli w miejsce, gdzie aktualnie wyświetlana jest czerwona tygodniówka.

WWE ogłosiło, że nowy program Jerry’ego Springera na WWE Network o nazwie „Too Hot for TV”będzie miał swoją premierę 27 kwietnia. Warto przypomnieć, że oficjalny kanał WWE jest w tym miesiącu darmowy dla nowych subskrybentów.