Steel Cage o pas WWE IC na evencie w MSG, Czy doczekamy się powrotu The Wyatt Family?, Kolejne gwiazdy WWE NXT wystąpią na evencie EVOLVE

» 26 grudnia WWE powróci z live eventem do Madison Square Garden. Podczas show doczekamy się Steel Cage Matchu z udziałem Deana Ambrose’a i Setha Rollinsa, a na szali zostanie postawiony WWE Intercontinental title. Tak prezentują się pozostałe zapowiedziane walki na, to wydarzenie:

Braun Strowman vs Dolph Ziggler i Drew McIntyre – 1 On 2 Handicap match

Ronda Rousey vs Mickie James o RAW Women’s Championship

Finn Balor vs Bobby Lashley

Johnny Gargano, UK Champion Pete Dunne, NXT North American Champion Ricochet, Aleister Black i Velveteen Dream vs NXT Champion Tommaso Ciampa i The Undisputed Eraw NXT Mega Tag Team matchu

Pojawią się również: Elias, Baron Corbin, Alexa Bliss, Natalya, Bayley.

» Portal The Wrestling Observer Newsletter informuje, że niedawno odbyło się spotkanie z udziałem oficjeli WWE odnośnie połączenia Braya Wyatta i Harpera w WWE TV. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy rozważany był powrót The Wyatt Family. Warte uwagi jest to, że zarówno Bray jak i Luke musieli pożegnać się z TV ze względu na urazy ich tag team partnerów.

» Wygląda na to, że Angelo Dawkins oraz Montez Ford z WWE NXT pojawią się na niedzielnym evencie EVOLVE 114 w Ybor City. Panowie odpowiedzą na open challenge obecnych EVOLVE Tag Team Championów, którymi są Chris Dickinson oraz Jaka. WWE NXT Supersars za pośrednictwem Twittera udostępnili krótki materiał wideo odnoszący się do ich występu na scenie niezależnej: