Steel Cage match ogłoszony na galę NXT, Debiut byłego ROH TV Championa w NXT TV, Pretendent do pasa WWE Cruiserweight ogłoszony!

» Walka Aleister Black vs Johnny Gargano w stypulacji Steel Cage match została zapowiedziana na odcinek NXT, który odbędzie się 19 grudnia. Przypomnijmy, że w tym tygodniu zobaczyliśmy już walkę tej dwójki w klatce, lecz wtedy z Blackiem i Gargano, w klatce znalazł się też NXT Champion Tommaso Ciampa.

» Były ROH TV Champion Punishment Martinez zadebiutował w telewizyjnym wydaniu NXT podczas dzisiejszej gali, przegrywając z Mattem Riddle. Triple H skomentował tę walkę na Twitterze po gali i pogratulował Martinezowi, pisząc:

„Imponujący, nieubłagany, skoncentrowany … i gotowy. To dopiero początek @RealPunishment w @WWENXT – Spodziewam się zobaczyć od niego wielkich rzeczy. Gratuluję debiutu.”

» WWE 205 Live General Manager Drake Maverick ogłosił, że Cedric Alexander będzie kolejnym pretendentem dla WWE Cruiserweight Championa Buddy Murphy’ego. Cedric otrzymał title shot po niedawnym zwycięstwie nad niepokonanym wcześniej Lio Rushem i przypięciu Murphy’ego w walce tag team. Nie wiadomo jeszcze kiedy odbędzie się mecz o tytuł, ale może się on wydarzyć 16 grudnia na gali WWE TLC pay-per-view.