Status Xaviera Woodsa, Krótki wywiad z Maryse, Zwycięstwo Shibaty, Big E komentuje plotki

» WWE RAW Superstar Xavier Woods nie pojawił się w zeszłym tygodniu na live eventach przez co w internecie pojawiło się sporo spekulacji na temat głównego powodu jego nieobecności, która mogłaby być związana z aferą dotyczącą Paige, lecz jak wiemy Xavier był obecny na wydarzeniu SXSW z czego wynika iż dostał kilka dni wolnego od WWE.

» WWE SmackDown Women Maryse w rozmowie z The Orlando Sentinel wypowiedziała się na temat mixed tag team matchu, który odbędzie się na WrestleManii 33:

”Podczas WrestleManii wraz z moim mężem staniemy w jednym ringu i stoczymy ten sam pojedynek. Gdybyście zapytali mnie o to pięć lat temu, to z pewnością wyśmiałabym wasze pytanie. Teraz jestem szczęśliwa, że ta walka odbędzie się na największej gali roku”.

» Tymczasem dowiedzieliśmy się, że w walce finałowej turnieju New Japan Cup 2017, Katsuyori Shibata pokonał Bad Luck Fale’a po wykonaniu Penalty Kick dzięki czemu został zwycięzcą turnieju. Gratulujemy zwycięstwa!

» WWE RAW Superstar Big E za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat plotek dotyczących nieprzyjemnych materiałów wideo z udziałem gwiazd WWE: