Status Chrisa Jericho, Kevin Owens o swoich zainteresowaniach, Zapowiedź WrestleCon, Wade Barrett na scenie niezależnej

» Wszystko wskazuje na to, że WWE RAW Superstar Chris Jericho nie zrobi sobie dłuższej przerwy od WWE aż do WrestleManii 33 co oznacza, że pojawi się on również podczas gali PPV Payback. W czerwcu Y2J ma udać się ze swoim zespołem Fozzy do Wielkiej Brytanii na Download Festival, ale powróci na SummerSlam 2017.

» WWE Universal Champion Kevin Owens wystąpił gościnnie w The Steve Austin Show, gdzie wypowiedział się na temat swoich zainteresowań:

”Niestety nie posiadam żadnych innych zainteresowań oprócz wrestlingu. Kiedyś gdy Brock Lesnar walczył w UFC to oglądałem jego walki, ale gdy przestał się regularnie tam pojawiać to przestałem oglądać. Jako dziecko uprawiałem wiele dyscyplin sportowych, czy to piłka nożna, baseball, hokej, ale prawdziwą obsesją stał się wrestling”.

» Poniżej przedstawiamy gwiazdy, które pojawią się gościnnie na WrestleCon, czyli imprezie poprzedzającej WrestleManię 33:

Były WWF & WCW World Champion Sid Vicious
Tony Schiavone
Sonjay Dutt
Armando Alejandro Estrada
WWE Hall of Famer The Iron Sheik
Były WCW World champion Lex Luger
TNA champion Bobby Lashley
European star Grado
Virgil
Mascarita Dorada (El Torito)
Stan Hansen
Ivelisse Velez
Brian Hebner
Molly Holy
Chase Stevens
Veda Scott
Kikutaro

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.Wrestlecon.com

» Były WWE Superstar Wade Barrett znany z występów w największej federacji na świecie jako (Bad News Barrett) poinformował, że będzie występował na scenie niezależnej jako ”Fake News Bennett””

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o