Status Bray’a Wyatta, Finn Balor nie komentuje pojawienia się Gallowsa i Andersona na RAW, Nakamura vs Jericho

» Jak wczoraj informowaliśmy, Bray Wyatt doznał kontuzji prawej łydki na live evencie w Mediolanie. Zawodnik nie zmagał się także we Florencji, gdzie zastąpił go „Celtycki Wojownik” Sheamus. Bray miał zmierzyć się wówczas z Romanem Reignsem w starciu o pas mistrzowski WWE World Heavyweight. Bray’a zabrakło także u boku Ericka Rowana i Brauna Strowmana w Tag Team Matchu przeciwko The New Day. Na razie nie wiemy, kiedy lider rodziny Wyattów powróci do akcji…

» Już wkrótce do sprzedaży trafią oficjalne koszulki Doca Gallowsa i Karla Andersona, a tymczasem należy podać małą ciekawostkę, iż od czasu pojawienia się Gallowsa i Andersona na RAW, obecny mistrz NXT – Finn Balor nie dodał żadnego wpisu na Twitterze. Przed tym wydarzeniem, robił to regularnie dając zapowiedzi pojawienia się „The Balor Club”.

» 1 i 2 lipca br., WWE ponownie odwiedzi Japonię. Oprócz topowych gwiazd głównego rosteru takich jak Roman Reigns, The New Day, Sheamus, Rusev, Chris Jericho, AJ Styles, czy Paige zapowiedziani są także Shinsuke Nakamura i Asuka z NXT. Z najnowszych informacji wynika, iż Nakamura zmierzyć miałby się z Chrisem Jericho.