Stalker wysłał do WWE 7-stronicowy list z aresztu, Gwiazda Impact ujawnia, że jest niewidoma, WWE zablokowało feud Kurta Angle bo bało się, że umrze

» Armando Alejandro Montalvo może wyjść z aresztu dopiero po rozprawie, ale nadal może wysyłać listy. Montalvo to stalker, który kilkukrotnie wszedł bezprawnie do WWE Performance Center, a swoje działania transmitował za pośrednictwem Facebooka. Jak informuje WrestlingInc, 3 sierpnia adwokat WWE Elisa D’Amico otrzymała 7-stronicowy odręczny list od Montalvo. Na pierwszej stronie tego listu bardzo trudno jest cokolwiek przeczytać. List ten został skierowany do World Wrestling Entertainment i wydawał się zawierać kilka próśb w jego sprawie. Montalvo przeprosił za wszystko, co zrobił przeciwko WWE i dał jasno do zrozumienia, że ​​jego intencją nie było nigdy zaszkodzić biznesowi. Powiedział również, że wszystko, czego kiedykolwiek chciał, to rozśmieszyć Superstars, ponieważ oni bawili go przez lata. Mówił też o swoich własnych frustracjach życiowych, ponieważ dokuczało mu wielu rówieśników. Stalkerowi odmówiono zwolnienia za kaucją po aresztowaniu 22 czerwca. Wcześniej został zwolniony z więzienia 5 czerwca, ale potem wrócił na teren WWE Performance Center, gdzie został aresztowany. Cały ten incydent transmitował również na Facebooku. Montalvo ma obecnie zaplanowane przesłuchanie przedprocesowe 18 listopada. Jego rozprawa zaplanowana jest na 30 listopada i do tego czasu pozostanie w więzieniu.

» Czasami fani nie wiedzą, co naprawdę dzieje się w czyimś życiu, chociaż oglądają ich nałogowo w telewizji. Crazzy Steve niedawno wrócił do Impact Wrestling i nadal występuje w federacji. Ma wielką tajemnicę, którą niedawno ujawnił światu: w rzeczywistości jest niewidomy. Nazywając siebie „Michaelem Jordanem niewidzenia”, w podcastcie Tommy’ego Dreamera House Of Hardcore, Steve wyjaśnił w jaki sposób został niewidomym pro wrestlerem. Miał problemy na bardzo wczesnym etapie życia, które eskalowały. Teraz ma jaskrę i nie widzi. Crazy Steve ujawnił jak bardzo poważna jest wada, ale nie może prowadzić samochodu, a wraz z wiekiem jego wzrok pogarsza się.

Jestem niewidomy. To nowość dla niektórych osób, ponieważ niedawno wyszedłem z reklamą. Tworzę tę część reklamy Crazzy Steve. Jest prawdziwą wersją DareDevil, ponieważ nie widzę i nadal mogę robić to, co robię. Wcześniej nigdy nikomu nie mówiłem, że jestem ślepy, ponieważ nie chciałem, żeby to było częścią tego wszystkiego. Chciałem być znany jako dobry zapaśnik. Chciałem być znany jako ktoś, z kim można pracować, jest fajną postacią, która zna jego charakter i spełnia kryteria zapaśnika. Chciałem to mieć jako pierwszy i nie chciałem, żeby slogan był taki, że jestem ślepy. Myślę, że wynika to z mojej dumy. Jestem niewidomy. Urodziłem się całkowicie ślepy. W młodym wieku dowiedziałem się, że mam zaćmę. Kiedy się urodziłem, miałem 2 funty i musiałem zostać umieszczony w inkubatorze. Usunęli zaćmę w młodym wieku, więc mogłem trochę zobaczyć. Zawsze miałem gigantyczne okulary. Nie mogę prowadzić. Mam też jaskrę. Kiedy się starzeję, stan moich oczu się pogarsza. Jestem ślepym Michaelem Jordanem. Jestem w tym naprawdę dobry.

»  Kurt Angle jest WWE Hall Of Famerem, ale przez lata poddawał swoje ciało wielu nadużyciom. WWE miało pewne obawy, a więc bardzo uważali w jaki sposób używają Kurta. Rusev chciał stoczyć wiele różnych pojedynków w WWE, ale nigdy nie miał szansy zmierzyć się z olimpijskim bohaterem Kurtem Anglem. WWE miało swoje powody, aby zablokować ten mecz, ale były one dość ponure. Podczas ostatniej transmisji na żywo na Twitchu Miro ujawnił, że zapytał WWE o walkę z Kurtem Angle. Powiedzieli mu, że nie. Miro został wtedy poinformowany, że jeśli coś się stanie Kurtowi Angle’owi – jak na przykład jego śmierć – WWE nie chce brać za to odpowiedzialności.

Chciałem walczyć z Kurtem Anglem. Rozmawiałem z dwiema osobami. Nie powiem, kim oni są, ale rozmawiałem z dwiema osobami i są tam naprawdę wysoko. Powiedziałem: „Co powiesz na powrót Kurta? Będzie wspaniale. Po pierwsze, jest największym wrestlerem wszechczasów. Po drugie, wracają Stany Zjednoczone, a ja robię coś rosyjskiego”. Kurt byłby idealną osobą, ale powiedzieli mi, że nie. To jest dosłownie od osoby, która mi powiedziała: „Nie chcemy czuć się odpowiedzialni, jeśli wróci i umrze”. Były tam dwie osoby. Jeśli jeden powie, że kłamię, miejmy nadzieję, że drugi wstanie i powie, że to prawda. W końcu dostał ten pojedynek z Corbinem, ale zawsze chciałem walczyć z Kurtem.