Sprzeczka Brocka Lesnara z Vincem McMahonem po WrestleManii, Dwie gwiazdy z Meksyku dołączą do WWE, Nowy tag team na RAW?

» Portal Pro Wrestling Sheet informuje, że Brock Lesnar był wściekły po WrestleManii 34, na której pokonał Romana Reignsa. Prawdopodobnie wdał on się w słowną sprzeczkę z Vince McMahonem. Wszystko, dlatego, że prezes WWE nie był zadowolony sytuacją jaka miała miejsce w walce wieczoru, co nie spodobało się mistrzowi, który postanowił rzucić tytułem mistrzowskim w swojego szefa.

» Oficjele federacji World Wrestling Entertainment są zainteresowani podpisaniem kontraktu z Garza Jr oraz jego kuzynem Ultimo Ninja. Obaj zapaśnicy pojawili się ostatnio w Birmingham, gdzie przeszli oficjalne testy medyczne. Według Super Luchas oficjalna informacja dotycząca podpisania kontraktu z WWE pojawi się w ciągu kilku najbliższych dni.

» Podczas WrestleManii 34, Bray Wyatt oraz Matt Hardy połączyli siły, dzięki czemu jeden z nich został zwycięzcą Andre the Giant Battle Royal. Wszystko wskazuje na to, że wrestlerzy będą pracować jako tag team w najbliższym czasie. Panowie w taki sposób skomentowali swój występ na największej gali roku: