Spotkanie General Managerów, Gwiazdy odpowiadają McGregorowi, Powrót Tommy’ego Dreamer’a ?

» Daniel Bryan został zaproszony przez Micka Foleya na najbliższe RAW. Nie wiadomo jeszcze czego dotyczyć będzie spotkanie General Managerów RAW i SmackDown. Możemy się tylko domyślać, że ma ono związek z walką Randy’ego Ortona i Brock’a Lesnara na SummerSlam. Czy rywalizacja pomiędzy brandami stanie się bardziej zacięta ?

» Roman Reigns użył Twittera aby odpowiedzieć zawodnikowi UFC i obecnemu mistrzowi wagi piórkowej Conorowi McGregorowi po jego obraźliwych tweetach na temat gwiazd WWE. Connor stwierdził, że bez trudu by sobie z nimi poradził w walce. Reigns w swojej odpowiedzi, wypunktował gabaryty McGregora stwierdzając, że jest on rozmiarów jego nogi, jednocześnie kazał mu się zamknąć.

» Także inne gwiazdy odpowiedziały na Twitterze Connorowi. Rusev stwierdził, że Conor nie ma prawa tak o nich mówić, gdyż walczy on jedynie w 15 minutowych walkach kilka razy w roku. Chris Jericho zaatakował McGregora, mówiąc, że jego walki są ustawione i stwierdzając, że upokorzyłby go w walce. Kofi Kingston polecił Connorowi zjedzenie Booty O’s. AJ Styles stwierdził, że McGregor mógłby sobie dać dobrze rady w dywizji piórkowej, gdyby tylko WWE taką miało.

» WWE kontaktowało się z Tommym Dreamer’em w sprawie jego potencjalnego powrotu do federacji. Wrestler w jednym z ostatnich wywiadów opowiedział, że bardzo chciałby wrócić i pomóc WWE, jednak nie może on porzucić swojej własnej federacji – House of Hardcore. Nie chce on porzuca projektu nad którym pracuje i który zajmuje większość jego czasu, są to jego marzenia i nie chce ich odpuścić.