Spoilery! Zmiana planów odnośnie walki wieczoru MITB, Niepewny status Alexy Bliss w WWE, Big E obecny na Money in the Bank

» Jak się okazuje zwycięzcą męskiego Money in the Bank Ladder Matchu miał być Drew McIntyre- podaje Dave Meltzer. Na obecną chwilę nie wiadomo, dlaczego plany zostały zmienione w ostatniej chwili i zwycięzcą został były WWE Universal Champion Brock Lesnar. Warto przypomnieć, że w starciu z drabinami udział wzięli także: Sami Zayn, Finn Balor, Ricochet, Ali, Baron Corbin, Andrade oraz Randy Orton.

» Alexa Bliss nie wzięła udziału w kobiecym Money in the Bank Ladder Matchu z powodu wstrząsu mózgu. Dave Meltzer w najnowszym odcinku Wrestling Observer Radio wyjawił, że Alexa rzucała się po złym uderzeniu, które przyjęła w trakcie ostatniego meczu. WWE nie wydało jeszcze oficjalnego komunikatu w sprawie Alexy, która nie zmagała się w ringu od 29 kwietnia, kiedy miało miejsce jej spotkanie z Naomi na RAW.

» Portal PWInsider.com informuje, że na zapleczu Money in the Bank w XL Center w Hartford pojawił się członek The New Day, Big E, który jakiś czas temu przeszedł operację kolana i aktualnie przechodzi rehabilitację. Jest, to pierwszy występ wrestlera od operacji. Jego rola na wczorajszej gali PPV skupiła się wyłącznie na dopingowaniu WWE Championa Kofiego Kingstona w walce z Kevinem Owensem.