Spoilery! Title match na najbliższym AEW Dynamite, Wielki sukces Hikaru Shidy – komentarz, Kto zdobędzie AEW Diamond Ring?

» Podczas Dynamite, AEW World Champion Chris Jericho wyjawił, że w przyszłym tygodniu zmierzy się z Scorpio Sky o AEW World Championship. W poniżej zamieszczonym materiale wideo Y2J wspomniał także o nadchodzącym Święcie Dziękczynienia Chrisa Jericho, z okazji którego chce, aby Sky przybył do ringu w Chicago i przypomniał mu o przypięciu mistrza. Segment ten doprowadził do konfrontacji członków The Inner Circle ze Scu, którym na ratunek przybyli Michael Nakazawa, Brandon Cutler oraz Jurrasic Express.

» Podczas wczorajszego odcinka AEW Dynamite, Hikaru Shida pokonała Britt Baker, dzięki czemu w znaczącym stopniu przybliżyła się do walki z Riho o AEW Women’s World Championship. Jak wiadomo dotychczas numerem jeden była Britt – cotygodniowy ranking, a za jej plecami meldowała się Shida. Panie z pewnością zamienią się miejscami w najnowszym zestawieniu. Po walce Alex Marvez przeprowadził wywiad z Hikaru na temat zbliżenia się do walki o pas kobiet AEW:

„Wygrałam! Wiem, że ona jest na szczycie rankingu, więc skoncentrowałam się bardziej niż zwykle do meczu, ciężko pracowałam i wygrałam. Myślę, że ranking wkrótce się zmieni”.

» Tej samej nocy MJF oraz Adam Page byli ostatnimi uczestnikami Dozen Battle Royal. W przyszłym tygodniu ta dwójka zmierzy się ze sobą, a zwycięzca otrzyma AEW Diamond Ring. Po swoim występie na wczorajszym pokazie MJF został poproszony o komentarz odnośnie swojego rywala, jednak ten nie miał zbyt wiele do powiedzenia, podobnie jak Page: