SPOILERY! Statystyki dotyczące konfrontacji Zigglera z Kingstonem, Sędzia specjalny w walce o WWE Universal Title, Wyniki z tapingu WWE Main Event

» Kilka ciekawostek z piątkowego wydarzenia WWE Super ShowDown w Arabii Saudyjskiej. Był to piąty single match z udziałem Dolpha Zigglera oraz WWE Championa Kofiego Kingstona w historii. To było także pierwsze zwycięstwo Kofiego w całej ich rywalizacji. Warto przypomnieć, że Ziggler pokonał Kofiego w 2013 roku na Elimination Chamber, na Capitol Punishment w 2011 roku, na Night of Champions w 2010 roku, a ich konfrontacja z SummerSlam 2010 zakończyła się No Contestem.

» Na wczorajszym Monday Night RAW, Baron Corbin ogłosił, że w jego walce z WWE Universal Championem Sethem Rollinsem na Stomping Grounds pojawi się sędzia specjalny. Na obecną chwilę nie wiadomo, kim będzie sędzia tej konfrontacji, ale być może będzie to ktoś z pobliskiego otoczenia Corbina, aby ten miał lekką przewagę. Pierwsza w historii gala WWE PPV Stomping Grounds odbędzie się 23 czerwca w Tacoma Dome. Poniżej przedstawiamy aktualną kartę walk:

Steel Cage Match for the WWE Title
Dolph Ziggler vs. Kofi Kingston (c)

WWE Universal Title Match
Baron Corbin vs. Seth Rollins (c)
Special Referee: TBA

RAW Women’s Title Match
Lacey Evans vs. Becky Lynch (c)

SmackDown Women’s Title Match
Alexa Bliss vs. Bayley (c)

Single Match
Roman Reigns vs. Drew McIntyre

» Poniżej przedstawiamy wyniki z tapingu WWE Main Event, który został nagrany w San Jose.

Tag Team Match
The Viking Raiders def. Titus O’Neil i No Way Jose

Single Match
Natalya def. Sarah Logan