Spoilery! Pierwsza walka na WWE Stomping Grounds, Sasha Banks i Piper Niven powalczą o NXT UK Women’s Title?, Potwierdzenie urazu Mickie James

» Podczas wczorajszego odcinka Monday Night RAW dowiedzieliśmy się, że na WWE PPV Stomping Grounds odbędzie się starcie z udziałem Romana Reignsa oraz Drew McIntyre’a. W najbliższy piątek Roman Reigns zmierzy się z Shanem McMahonem podczas Super Show-Down w Arabii Saudyjskiej i nie wykluczone, iż na tym show dojdzie do ingerencji ze strony Drew. Pierwotnie na Stomping Grounds miało dojść do konfrontacji Reignsa z Randym Ortonem, ale plany te zostały zmienione z nieujawnionego powodu. Historyczna gala odbędzie się 23 czerwca w Tacoma Dome w Tacoma.

» WWE NXT UK Superstar Piper Niven niedawno pojawiła się w federacji Insane Championship Wrestling, aby rzucić wyzwanie NXT UK Women’s Champion Toni Storm. Niven była obecna na ICW Shug’s Hoose Party Night 2 w Glasgow. Toni wkrótce zareaguje na jej wyzwanie. Warto zaznaczyć, że Sasha Banks także zareagowała na wyzwanie pytając się, czy również może powalczyć o tytuł NXT UK. Na obecną chwilę nie wiadomo, jak wygląda przyszłość Sashy Banks, ale podobno jej sytuacji poprawiła się po zeszłotygodniowym spotkaniu z Vincem McMahonem i już wkrótce może powrócić do ringu.

» We wczorajszych newsach informowaliśmy Was, że Mickie James nabawiła się urazu kolana podczas sobotniego live eventu w Waco, gdzie walczyła z Carmellą. Portal F4Wonline.com potwierdza, że Mickie doznała urazu i została wysłana do pobliskiego szpitala w celu poddania się dogłębnym analizom. Wrestlerka miała wystąpił na niedzielnym live evencie w College Station, ale została zastąpiona przez Zelinę Vegę.