Spoilery! Ostatni członek drużyny Flaira, Jeff Hardy wycofany z eventu Ringside Fest, Wyniki z tapingu WWE Main Event

» Podczas wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW, WWE Hall of Famer poinformował, że piątym członkiem jego drużyny, która na WWE Crown Jewel zmierzy się z drużyną innego Hall of Famera Hulka Hogana, będzie Drew McIntyre. Składy obu drużyn prezentują się następująco:

Team Hogan – Roman Reigns, Rusev, Ricochet, Ali i Shorty Gable
Team Flair – Randy Orton, King Baron Corbin, Bobby Lashley, WWE Intercontinental Champion Shinsuke Nakamura i Drew McIntyre.
Przy ringu obecni będą Hulk oraz Ric.

Warto dodać, że Drew powrócił po długiej przerwie spowodowanej urazem i pierwotnie jego czas rehabilitacji miał wynieść kilka miesięcy, więc spodziewano się jego powrotu w okolicy WrestleManii 36, ale Szkot otrzymał zgodę od lekarzy już teraz, więc powrócił do telewizji WWE.

» WWE SmackDown Superstar Jeff Hardy nie pojawi się na evencie Ringside Fest w Nowym Jorku. Zostanie on zastąpiony przez Nikki Cross oraz Alexę Bliss. Jak wiadomo Ringside Fest odbędzie się 3 listopada w Carolines On Broadway w Times Square, a gospodarzem wydarzenia jest Ringside Collectibles. Oprócz Nikki i Alexy na show pojawią się WWE Universal Champion Seth Rollins, Sasha Banks i Ricochet.
Jakiś czas temu informowaliśmy Was o aresztowaniu Jeffa, który prowadził samochód w stanie nietrzeźwym, a także wyszła sytuacja związana z jego żoną oraz poważną kłótnią w domu, które miały miejsce także w przeszłości. W związku z poważnymi problemami Jeffa został on wycofany przez WWE z udziału w kilku eventach.

» Poniżej przedstawiamy wyniki z wczorajszego tapingu WWE Main Event, który został nagrany przed rozpoczęciem Monday Night RAW w Cleveland.

Single Match
Natalya def. Sarah Logan

Single Match
Mojo Rawley def. No Way Jose