Spoilery odnośnie walk na Extreme Rules, Występ Babatunde Aiyegbusiego na live evencie NXT, Adam Rose o gimmicku No Way Jose

» Gala WWE PPV Extreme Rules odbędzie się 15 lipca w Pittsburghu. Według PPG Paints Areny głównym wydarzeniem pokazu będzie sześcioosobowy tag team match z udziałem Romana Reignsa, Brauna Strowmana oraz Bobby’ego Lashleya, a ich przeciwnikami będą Kevin Owens, Sami Zayn oraz Jinder Mahal. Tej samej nocy będziemy świadkami kolejnej konfrontacji z udziałem Daniela Bryana oraz Big Cassa. Poniżej przedstawiamy nazwiska dotychczas zapowiedzianych wrestlerów na to wydarzenie:
WWE Universal Champion Brock Lesnar, ”Free Agent” John Cena oraz Ronda Rousey.

» Podczas wczorajszego live eventu WWE NXT, który odbył się w Tampa byliśmy świadkami pojedynku z udziałem The Velveteen Dreama oraz Lio Rusha. W narożniku Rusha obecny był Babatunde Aiyegbusi, jednak jego tag team partner musiał uznać wyższość wrestlera występującego w NXT TV.

» Były WWE Superstar, Adam Rose udzielił wywiadu dla Exotic Express, w którym wypowiedział się na temat obecnego gimmicku No Way Jose:

”Muszę, to powiedzieć. Jest bardzo podobny do mnie, jednak miejmy najdzieję, że bardziej mu się to podoba niż mi. To świetna sprawa, on jest niesamowicie utalentowanym facetem i ma coś w sobie, co może przyciągnąć dużą ilość fanów”.

Wygląda na to, że Adam Rose nie jest jedynym facetem, który widzi podobieństwo do jego gimmicku w wykonaniu wrestlera RAW. WWE musi wymyślić nazwę dla ludzi pojawiających się razem z Jose.