Spoilery! Dlaczego Bray nie pojawił się w RAW TV?, Becky Lynch chce walki o pasy kobiet, Materiał promujący powrót gwiazd do ringu WWE

» We wcześniejszych newsach poinformowaliśmy Was o konfrontacji z udziałem Tysona Fury’ego oraz Brauna Strowmana, która miała miejsce na wczorajszym odcinku Monday Night RAW. Po zejściu z anteny show Cesaro został zaatakowany przez Braya Wyatta, który był nieobecny w telewizji z powodu drobnego urazu, jakiego nabawił się podczas niedzielnej gali WWE PPV Hell in a Cell. Szczegóły urazu nie są znane, ale wydaje się, że już za tydzień do telewizji powróci The Fiend.

» Tej samej nocy na czerwonej tygodniówce, nowe WWE Women’s Tag Team Champions (Asuka oraz Kairi Sane) pokonały RAW Women’s Champion Becky Lynch oraz SmackDown Women’s Champion Charlotte Flair w non-title tag team matchu. Kabuki Warriors wygrały swój mecz w taki sam sposób, w jaki zdobyły mistrzostwa tag teamowe z rąk Alexy Bliss i Nikki Cross podczas Hell in a Cell.

Becky za pośrednictwem Twittera wyjawiła, że ma nadzieję na walkę z Asuką oraz na zdobycie pasów tag teamowych kobiet.

» W tym tygodniu na Monday Night RAW została wyemitowana kolejna „winieta” z za kulis z udziałem członków The Authors of Pain (Akam i Rezar), którzy powiedzieli, że urodzili się i wychowali w ten sposób i podoba im się to. Na zakończenie członkowie AOP ostrzegli pozostałe drużyny w rosterze WWE, ponieważ zamierzają odebrać im jedzenie, pieniądze oraz zakończyć ich kariery, gdyż są rządni przemocy w WWE.

Na obecną chwilę, nie wiadomo kiedy oficjele WWE zdecydują się na przywrócenie członków AOP do tygodniówki, ale wydaje się, że takie rozwiązanie może mieć w najbliższym czasie, zwłaszcza, iż zbliża się draft WWE.