SPOILERY! Becky Lynch negocjuje nowy kontrakt z WWE, Wielki pojedynek zapowiedziany na WM 35, Celebryci uczestnikami Andre The Giant Memorial Battle Royal

» Na początku marca 2019 roku Becky Lynch otrzymała propozycję nowego kontraktu od WWE, która wiązała się z wieloletnim pobytem w federacji oraz znaczącą podwyżką podaje portal Pro Wrestling Sheet. Nie jest tajemnicą, że urzędnicy WWE starają się podpisać kontrakty ze swoimi gwiazdami, którym wkrótce wygasną umowy. Obok AJ Stylesa, to wrestlerka z Europy jest największą gwiazdą, której kontrakt dobiega końca. Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że w walce wieczoru na WrestleManii 35 zobaczymy Rondę Rousey, Charlotte Flair oraz Becky Lynch. Te trzy supergwiazdy WWE pojawią się w ESPN SportsCenter, aby omówić swoje oczekiwania związane z tym występem.

Becky Lynch za pośrednictwem Twittera podziękowała fanom WWE za pomoc w realizacji marzenia związanego z występem na WrestleManii 35:

» Na wczorajszym odcinku Monday Night RAW, Roman Reigns zaakceptował wyzwanie Drew McIntyre przez co na WrestleManii 35 obejrzymy ich starcie. Zarówno dwa tygodnie temu jak i wczoraj były NXT Champion wykonał swoją akcję kończącą na członku The Shield. Starcie z udziałem tej dwójki zapowiada się bardzo ciekawie i nie ma cienia wątpliwości w tym, iż jego zwycięzca będzie następnym pretendentem do WWE Universal Championship.

» SNL co-stars Colin Jost i Michael Che będą uczestnikami szóstej edycji Andre The Giant Memorial Battle Royal podczas WrestleManii 35, aby kontynuować swój feud z Braunem Strowmanem. Warto zaznaczyć, że Jost i Che są także Special Guest Correspondents na największej gali roku. Taka informacja została zatwierdzona przez Alexę Bliss podczas wczorajszego segmentu.