Spoiler dotyczący gali WWE PPV Evolution, Steve Austin nie może doczekać się Evolution, Stephanie McMahon o organizacji Crown Jewel

» Portal PWInsider.com informuje, że Vickie Guerrero aktualnie przebywa w Nowym Jorku i będzie uczestniczką historycznego PPV Evolution. Oprócz niej na evencie pojawią się takie gwiazdy jak: Christian, The Miz, Finn Balor, WWE Hall of Famer Shawn Michaels, Mike Kanellis i WWE Hall of Famer Ric Flair.

» WWE Hall of Famer Steve Austin wypowiedział się na temat dzisiejszej gali PPV Evolution:

”Myślę, ze jest to cool! Rewolucja w dywizji kobiet rozpoczęła się już kilka lat temu, dzięki czemu panie mogły kręcić lepszy pojedynki z lepszymi postaciami i lepszymi sztuczkami. Ta rewolucja umożliwiła im występy przed wielką publicznością na całym świecie. Przeglądałem kartę Evolution i myślę, że panie otrzymają sporo czasu na zaprezentowanie swoich prawdziwych umiejętności i nikt z osób oglądających nie będzie smutny. Jestem podekscytowany, ponieważ mogę zobaczyć jedną z moich ulubionych wrestlerek, czyli Trish Stratus, który powróci do ringu”.

» Stephanie McMahon w rozmowie dla Sky News wyjawiła, że decyzja dotycząca eventu Crown Jewel była czysto biznesowa:

”Sytuacja związana z eventem Crown Jewel w Arabii Saudyjskiej była niezwykle trudna, zważywszy na ten haniebny czyn. Teraz mogę wyjawić, że nasza decyzja jest czysto biznesowa i podobnie jak wiele innych amerykańskich firm zdecydowaliśmy, że zamierzamy iść naprzód z wydarzeniem i zorganizować Crown Jewel dla wszystkich naszych fanów w Arabii Saudyjskiej oraz na całym świecie”.