Spoiler dotyczący dzisiejszego RAW, Vince McMahon powiedział Randy’emu Ortonowi, by uczynił Keitha Lee gwiazdą, Wade Barrett negocjuje kontrakt z WWE

» Pomimo storyline’owej kontuzji, mistrz WWE Drew McIntyre będzie bronił swojego tytułu na Clash of Champions 27 września. Obecny plan dotyczący dzisiejszego RAW to wyłonienie pretendenta do tytułu WWE, według PWInsider. Nie ma jeszcze wiadomości na temat tego, co WWE zaplanowało na dzisiejsze RAW, ale McIntyre ma złamaną szczękę, co oczywiście jest jedynie elementem fabuły.  Uważa się, że Randy Orton dostanie kolejną szansę od McIntyre na Clash of Champions, ale to może się zmienić z powodu przegranej Ortona z Keithem Lee podczas Payback.

» Prezes i dyrektor generalny WWE, Vince McMahon, podobno przed walką na Payback, powiedział Randy’emu Ortonowi, by uczynił Keitha Lee gwiazdą. Lee oszołomił fanów, pokonując Ortona 6 minut i 40 sekund, wykonując Spirit Bomb po zablokowaniu RKO. Alex McCarthy z talkSPORT donosi, że McMahon powiedział Ortonowi, aby dał się wykazać Keithowi w wielkim stylu.

Wyobraź sobie, jak wysoko Vince musi być nad kimś, aby Randy Orton został pokonany tak czysto. Orton, wykonując najlepszą pracę w swojej karierze, chce pomóc w stworzeniu nowej generacji gwiazd. Dostaje to.

Zauważono, że Vince chce „wypchnąć Lee na księżyc” i czuł, że Orton jest idealnym przeciwnikiem, który pomoże to uczynić. Spekuluje się, że być może na Clash Of Champions Keith Lee zmierzy się z Ortonem i McIntyrem o mistrzostwo WWE, ale na razie nic nie zostało potwierdzone.

» Były mistrz WWE Intercontinental Wade Barrett prowadzi obecnie rozmowy z WWE w sprawie nowego kontraktu. Barrett zadebiutował jako komentator WWE NXT w zeszłą środę i wróci w tym tygodniu na specjalny odcinek NXT Super Tuesday, ale teraz PWInsider mówi o tym, że Barrett negocjuje powrót do federacji w pełnym wymiarze jako komentator. Zauważono, że dwa występy w NXT były procesem “wyczuwania”, aby zobaczyć, czy Barrett i WWE są zainteresowani współpracą. WWE chciało zatrudnić Barretta jako komentatora od początku tego roku, krótko po tym, jak zadebiutował w NWA. Jeśli Barrett i WWE dojdą do porozumienia, będzie to wyłącznie praca jako komentator, a nie powrót do ringu. Mówi się również, że Barrett będzie komentował NXT UK, które powraca 17 września.