Spekulacje dotyczące WrestleManii 33, Kto chciał walki Undertakera z Reignsem?, Lana w ringu NXT

» Pomimo walki Randy’ego Ortona z Bray’em Wyattem o mistrzostwo WWE, włodarze federacji postawią chyba jednak na pojedynek Brocka Lesnara z Goldbergiem jako zamykający tegoroczną WrestleManię. Tak przynajmniej poinformował Dave Meltzer za pośrednictwem The Wrestling Observer Newsletter. Dodatkowo spodziewać się możemy, że Lesnar zostanie nowym mistrzem Universal, gdyż Goldbergowi po WrestleManii 33 kończy się obowiązujący go z WWE kontrakt.

» Jeśli chodzi zaś o walkę The Undertakera z Romanem Reignsem, to dowiedzieliśmy się, że początkowy plan zakładał pojedynek Undertakera z Johnem Ceną, jednak zmienić to postanowił sam Vince McMahon. Ponoć bardzo naciskał na takie starcie i chciał do niego doprowadzić, zanim Taker odejdzie na emeryturę.

» Konferansjerka WWE – JoJo obchodzi dziś swoje 23 urodziny, natomiast 31 lat kończy były zawodnik NXT – Judas Devlin. Wszystkiego Najlepszego! 😉

» Żona Ruseva, Lana powróciła do akcji na wczorajszym live evencie NXT w Largo. Pokonała ona na nim Aliyah. Jak myślicie, czy kiedyś zobaczymy jej solową walkę w ringu głównego rosteru?