Spekulacje dotyczące powrotu Paige do WWE, Komentarz Chrisa Jericho w sprawie sprzeczki, Nagranie z pojedynku Brocka Lesnara i Samoa Joe, Kolejna obrona pasa WWE UK

» WWE wydało kilka zdjęć z zaplecza wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW, które mogą sugerować o powrocie byłej Divas Champion Paige do federacji. Jednak wiele osób uważa, że są to zdjęcia byłej RAW Women’s Champion Sashy Banks:

#Legit

A post shared by WWE (@wwe) on

» We wczorajszych newsach informowaliśmy Was o sprzeczce w jakiej uczestniczył były WWE United States Champion Chris Jericho z jednym z fanów. Y2J wydał poniższe oświadczenie w tej sprawie:

”David Z był moim bardzo dobrym przyjacielem, więc byłem emocjonalnie i psychicznie rozbity po oddaniu mu hołdu i pożegnaniu w piątkowy wieczór. W tym okresie nie czułem się dobrze i chciałbym wszystkich przeprosić za moje zachowanie oraz zaangażowanie się w bezsensowną kłótnię. God bless David Z”.

» W poniższym materiale wideo przedstawiamy skrót z pojedynku WWE Universal Championa Brocka Lesnara z Samoa Joe, który odbył się podczas zeszłotygodniowego live eventu w Detroit:

» Federacja Progress Wrestling poinformowała o tym, że obecny WWE United Kingdom Champion Pete Dunne pojawi się 12 sierpnia w Queens i będzie bronił swojego pasa w starciu z Jackiem Gallagherem. Informacja ta również została potwierdzona przez federację World Wrestling Entertainment: