Śmierć byłego wrestlera WWE, Ataki hakerskie, Paige po operacji, Powrót wrestlera do klatki MMA

» Newsy zaczynamy od smutnej informacji. Były manager oraz wrestler WWE – Frenchy Martin umarł dziś, w wieku 66 lat, po walce z rakiem. WWE skomentowało to smutne zdarzenie, przypomniało fanom o karierze Martina w WWE, w latach 80 ubiegłego wieku, kiedy to jako manager Dino Bravo pomagał mu odnosić sukcesy w ringu. Jednocześnie federacja składa kondolencje rodzinie, przyjaciołom oraz fanom Frenchy’ego Marina.

» W dniu dzisiejszym atak hakerski spowodował zdjęcie WWE Network. Wiele serwisów takich jak np: Spotify, Twitter, Soundcloud lub Netflix także zostały zaatakowane kilkanaście godzin temu, lecz zostały przywrócone po niedługim czasie. WWE Network pozostaje jednak niedostępne. Biały Dom oraz Departament Obrony Stanów Zjednoczonych według mediów już zajmują się sprawą.

» Paige otrzymała sporo wiadomości na Twitterze od fanów po tym jak złapała lot z Tampy wczoraj, dosłownie jeden dzień po swojej operacji szyi wykonanej przez Doktora Uribe. Wrestlerka odpowiedziała fanom, że mimo, krótkiego czasu po operacji oraz niemożności podniesienia rąk ponad głowę lepiej jej nie wkurzać, bo skopie każdemu tyłek.

» Były TNA World Heavyweight Champion Bobby Lashley powraca do klatki Bellatora, w której zmierzy się z Joshem Appeltem w co-main evencie gali Bellator 162. Lashley jest na fali 7 zwycięstw w MMA, zaś ostatnie 4 z nich zanotował właśnie w Bellatorze. W tym miesiąciu Bobby utracił TNA World Heavyweight Championship na rzecz Eddiego Edwardsa.