Śmiechu Warte #3 – Tensai

Od dobrze zapowiadającej się kariery jako A-Train, poprzez wielką karierę w Japonii do powrotu do WWE i zrobienia z siebie błazna – tak w wielkim skrócie można podsumować wrestlingową przygodę Matta Blooma.

A, wszystko miało wyglądać doskonale…

To video z debiutu Lorda Tensaia na RAW, gdzie wręcz zniszczył swojego przeciwnika Alexa Riley’ego.

To jednak nic… Seria zwycięstw trwała. Pojawiali się coraz to trudniejsi rywale, tacy jak CM Punk i John Cena. Kto odnosił zwycięstwa?

Tak, obecny komentator NXT pokonał Johna Cenę. Mało prawdopodobne, prawda? A, jednak!

Co, więc sprawiło, że niespełna pół roku później widzieliśmy już to?

Możemy jedynie się zastanawiać, no ale cóż… Vince McMahon ma czasem naprawdę bardzooo złe pomysły.

I tak oto powstał nowy tag team w WWE – Tons of Funk! Poniżej materiał video z tego wydarzenia, jednak .. uwaga .. WWE wprowadziło do niego ograniczenie wiekowe! 😀

W tym przypadku na szczęście nic nie trwa wiecznie i WWE postanowiło w końcu rozdzielić obydwóch panów:

Mimo wszystko, Tensai nie powrócił już do swojego dawnego gimmicku i WWE ‘ściągnęło’ go z głównego rosteru, dając stanowisko komentatora NXT, gdzie przedstawia się jako Jason Albert.

7 sierpnia 2014 roku, Tensai a raczej już Jason Albert ogłosił, że oficjalnie kończy karierę wrestlera i rozpoczyna nową pracę jako trener w Performance Center.

Tam jest uważany za jednego z lepszych trenerów i szanowany przez adeptów. Jednak to co zrobiło z nim WWE można śmiało uznać za jeden z najbardziej ośmieszających momentów w całej historii zawodników, którzy związani byli z federacją Vince’a McMahona. Szkoda…

A, co wy sądzicie o przygodzie Tensaia w WWE? Zapraszam do dyskusji!