SmackDown znów wygrywa w ratingach z RAW, Walka No DQ dodana do karty NXT UK Takeover, AEW szuka możliwości emisji ich tygodniówek

» W tym tygodniu noworoczny odcinek WWE SmackDown, w którym zobaczyliśmy m.in. powrót Johna Ceny oraz jak AJ Styles wygrał main event, którym była walka Fatal 5 Way, przyciągnął przed ekrany 2.091 miliona widzów. Jest to dużo lepszy wynik od poprzedniego tygodnia, gdzie niebieska tygodniówka była oglądana przez 1,904 miliona widzów.

Jest to drugi tydzień z rzędu, gdy niebieska tygodniówka wyprzedziła RAW, ponieważ sylwestrowa edycja RAW przyciągnęła przed ekrany jedynie 1,968 miliona widzów, a jeszcze gorzej było tydzień wcześniej, gdzie oglądalność wynosiła zaledwie 1.775 miliona widzów. To dopiero czwarty raz, gdy SmackDown pokonało RAW, odkąd niebieska tygodniówka zaczęła nadawać na żywo w lipcu 2016 roku.

» No DQ Match pomiędzy Eddiem Dennisiem i Davem Mastiffem został dodany do karty walk gali WWE NXTUK „Takeover: Blackpool”. Pierwsza w historii gala NXT UK Takeover odbędzie się w sobotę 12 stycznia w sali balowej Empress w Blackpool w Anglii. Będzie transmitowana na żywo przez WWE Network. Aktualna karta walk tej gali:

Walka o pas WWE UK 
Joe Coffey vs. Pete Dunne (c)

Walka o pas kobiet NXT UK 
Toni Storm vs. Rhea Ripley (c)

Finał turnieju o mistrzostwo Tag-team NXT UK
Trent Seven i Tyler Bate vs. James Drake i Zack Gibson lub Mark Andrews i Flash Morgan Webster

No DQ Match
Eddie Dennis vs. Dave Mastiff

» Pojawiają się spekulacje, że All Elite Wrestling rozmawia z WarnerMedia na temat emisji ich tygodniówek. WarnerMedia zarządza m.in. takimi kanałami jak TNT czy TBS, na których w przeszłości emitowane były gale federacji WCW. Tymczasem zachęcamy do śledzenia oficjalnych profili federacji AEW: