SmackDown Live Tag Team Championship Match na TLC, Nikki Bella doznała urazu podczas Survivor Series?, Kolejne dziecko Randy’ego Ortona, Zapowiedź dzisiejszego odcinka SmackDown Live

» Dziś podczas SmackDown Live odbędzie się Tag Team Turmoil Match, który wyłoni nowych pretendentów do SmackDown Live Tag Team Championship. Pretendenci zmierzą się z Rhyno i Heathem Slaterem o pasy 4 grudnia podczas gali PPV TLC. Drużyny, które powalczą o wspomniane miano:
The Usos vs. The Vaudevillains vs. The Hype Bros vs. The Ascension vs. American Alpha vs. Breezango

» Jeśli chodzi o sytuację związaną z urazem jakiego nabawiła się Nikki Bella podczas Survivor Series, to wiemy, że była to część storyline’u i już wkrótce rozpocznie się feud Nikki z Natalyą.

» WWE Superstar Randy Orton za pośrednictwem twittera ogłosiła, że dziś rano wraz ze swoją żoną Kimberly powitali nowego członka swojej rodziny:

Viper powróci do WWE 29 listopada podczas eventu SmackDown Live, który odbędzie się w Południowej Karolinie.

» Dziś w Canadian Tire Center w Ottawie odbędzie się kolejny odcinek WWE SmackDown Live, podczas którego poznamy min. nowych pretendentów do WWE SmackDown Live Tag Team Titles. Poniżej przedstawiamy zapowiedź wydarzeń, które dziś mogą się odbyć:

#1 Czego możemy spodziewać się po Danielu Bryanie oraz komisarzu SmackDown Live po zwycięstwie męskiej drużyny na Survivor Series?

#2 Kto zdobędzie miano pretendentów do SmackDown Live Tag Team Championship?

#3 Czy po Survivor Series dojdzie do zmian w dywizji Women’s?

#4 Czy Daniel Bryan wyciągnie jakieś konsekwencje wobec Barona Corbina za zakłócenie walki o Cruiserweight Championship?

#5 Kto będzie kolejnym wyzwaniem dla The Miza?