Słowem Marzyciela #4 – Kto zostanie nowym pretendentem do pasa WWE?

Po wygraniu Royal Rumble przez członka The Wyatt Family czyli Randy’ego Ortona dużo mówiło się o walce jego z Johnem Ceną o główny pas federacji WWE. Plany jednak zostały szybko zmienione gdy zapowiedziano Elimination Chamber match, który wygrał Bray Wyatt zostając nowym mistrzem WWE. Po tym większość osób domyślało się, że dojdzie do szybkiego rozpadu stajni Wyatt’ów, lecz czy to takie pewne?

Na ostatnim odcinku SmackDown po wygranej Bray’a z Ceną i AJ, gdzie sam Wyatt obronił pas do ringu wszedł pretendent oraz zwycięzca Royal Rumble match’u  Randy Orton.  Ku zdziwieniu poinformował, że nie chce walki z Bray’em w walce wieczoru Wrestlemanii 33. Każdy domyślał się czy to tylko wstęp do rozpadu teamu czy tak naprawdę nie dojdzie do tej walki. Randy Orton vs Bray Wyatt? Czy może jednak coś innego ?

Po SmackDown, generalny manager czyli sam Daniel Bryan zapowiedział, że odbędzie się Battle Royal match o pretendenta do pasa WWE, który zawalczy z Bray’em Wayatt’em na Wrestlemanii 33. Dużo myślałem nad tym kto tak naprawdę może wygrać tą walkę.. W myślach był AJ, może Cena albo jakaś kompletnie inna gwiazda.. Ale nie pomyślałem o jednym, przecież battle royal może wygrać Luke Harper, który prowadzi  story z Bray’em i Ortonem. Jak miałoby to wyglądać? Na pewno nie dojdzie do solowej walki miedzy Luke’m, a Bray’em. Prawdopodobny jest triple threat match! Orton vs Wyatt vs Harper ! Bardzo ciekawi mnie jak to wypadnie i jak szefostwo wymyśli całe story o ten pas. Randy w jakiś sposób musi cofnąć zdanie. Może zazdrość, że Harper, który z nim przegrał walczy o pas? Może jakaś kłótnia między Wyatt’em, a Ortonem? To zobaczymy już w kolejnych epizodach, choć nie można mieć pewności, że dojdzie do takich sytuacji. Wszystko może się przecież zmienić..

Cały battle royal może wygrać kompletnie kto inny.. Choć to jest mało możliwe, lecz niczego nie można wykluczyć. Tak samo można powiedzieć, że dojdzie po prostu do walki Ortona z Wyatt’em na WM 33,a to wszystko to po prostu przedłużenie feudu.  Co gdyby jednak do tego nie doszło? Równie dobrze battle royal może wygrać AJ Styles, a Orton dalej będzie przy boku Wyatta.  Znowu widziałem wypowiedź AJ Styles’a : „Istnieje wiele osób, z którymi chciałbym się zmierzyć. Jest pewna grupka wrestlerów na RAW, natomiast na SmackDown moim przeciwnikiem mógłby być Randy Orton, gdyż nigdy dotąd ze sobą nie mieliśmy możliwości przebywać w ringu”. Można uznać to za puste słowa, lecz czasem takie słowa mogą być przydatne na przyszłość.  Nic nie jest powiedziane, że Orton musi na 100% walczyć z Bray’em bo wszystko może się wydarzyć. Dużo mówiło się też o walce Cena vs AJ vs Orton vs Wyatt. Spekulacji jest wiele, lecz która to będzie ta prawdziwa?..

Jeśli jednak miałoby dojść do tego triple threat match’u to WWE mocno musiałoby się zastanowić nad push’em Harpera. Ostatnim czasem bardzo dużo przegrywa i sama wygrana battle royal’u nie da wielkiego pushu. Atak Luke’a na ostatnim epizodzie nie był przypadkiem. Cały feud musi być przez ten czas do Wrestlemanii odpowiednio wykonany. Cała ta sytuacja mocno przypomina mi się kiedy doszło do rozpadu The Legacy. Tam jednak ta walka nie miała takiej wagi. Kto wygrałby ten pojedynek? Wielkim shocker’em byłoby zwycięstwo Harpera i całym sercem mu tego życzę bo byłoby to coś niesamowitego. Jednak najbardziej prawdopodobnym wyjściem byłoby zwycięstwo Bray’a Wyatt’a.

Drogą fantazji kiedyś obejrzałem pewien filmik od WWE. Może wydaje się to dziwne, lecz w końcu jestem marzycielem ^^ Chciałbym zobaczyć walkę Bray’a z Raven’em ! Wydaję się to bardzo niemożliwe i taka jest po prostu prawda. Wiadomo, że wiek Raven’a oraz stosunki z WWE nie pozwoliłoby na to, lecz czasem lubię pofantazjować 😀 Kto wie może kiedyś dojdzie do takiej walki w jakiejś federacji!

Podsumowując to wszystko bardzo prawdopodobne jest to, że dojdzie do triple threat match’u pomiędzy Harper’em, Wyatt’em, a Ortonem! Będzie bardzo zadowolony i zaskoczony gdyby Luke wygrał tą walkę, lecz prawdopodobnie pas obroniłby Wyatt. Jednak WWE może mieć coś w zanadrzu i nie jest nic pewne, że do takiej walki dojdzie. Musimy czekać do battle royal’u jak się roztrzygnie i wtedy wszystkiego się dowiemy! Kto wygra battle royal? Kto zawalczy z Bray’em o pas ?!