Słowem Marzyciela #3 – Jakie plany na Barona Corbina?

Ostatnim czasem Baron Corbin jest coraz bardziej rozpoznawalny. Dostaję coraz więcej szans w głównym rosterze, a fani uznają go za przyszłego main eventer’a w WWE. Widzimy jak się rozwija choć przez dłuższy czas grono fanów uznawało go za kolejne „drewno” w organizacji. Jego postać sprzedaje się bardzo dobrze, a ringowo nie można mu za dużo zarzucić. Czy właśnie samotny wilk przedostanie się w rosterze SmackDown i zostaniem stałym przyszłym main eventer’em?

  • Wiemy już, że Baron jest uczestnikiem w walce Elimination Chamber o pas WWE, którego broni John Cena. Patrząc na grono uczestników tej walki Baron Corbin ma małe szanse na zwycięstwo choć całym sercem jestem za jego wygraną. Dlaczego? Chcę go zobaczyć w roli przyszłego mistrza. Jego postać doskonale się sprzedaje wśród fanów,a dawno nie widzieliśmy takie postaci z głównym pasem. Same zwycięstwo oznacza obronę pasa na największej gali w roku czyli Wrestlemanii 33 gdzie zmierzyłby się z Ortonem. Moim zdaniem feud pomiędzy tymi panami byłby dosyć niezły, choć nie możemy się też oszukiwać.. Orton musi prawdopodobnie zawalczyć z Bray’em aby zakończyć ten całe story z Wyatt Family.. Nie ma za bardzo co liczyć na zwycięstwo wilka, lecz to jest właśnie WWE, a tam nigdy nic nie jest wiadome,a  niektóre decyzję są podejmowane z dnia na dzień.

  • Jak wcześniej mówiłem faworytem w tej walce jest albo broniący tytułu Cena albo właśnie Bray Wyatt  w celu dokończenia całego story z Ortonem. Wiemy też, że Baron miał jako tako mały feud z John’em podczas promowania walki Ceny z AJ. Ich walki na głównej gali SD jak i na live eventach wyglądały dosyć dobrze. Mówi się, że właśnie John zawalczy z Corbin’em na Wrestlemanii 33. Jest to super pomysł, ponieważ nawet gdyby Cena wygrał to sam Baron dużo by z tego wyciągnął choć raczej takową walkę by wygrał i to oznaczało by spory push dla samego Corbina i możliwość przyszłych walk o pas czy to IC czy WWE. John Cena vs Baron Corbin? Brzmi nieźle ^^

  • Jeżeli nie chcemy zbyt bardzo promować samego Corbina zbyt szybko to dobrym rozwiązaniem również jest feud z samym Ambrose’m i zdobycie pasa IC. Aktualnie Dean jest typowym Face’m i nie widać żeby to się zmieniło. Znowu mówi się o face turn’ie AJ i heel turn’ie Deana i ich ostatecznej walki na WM 33. Obie opcje są dobre bo nie oszukujmy się.. Ciężko będzie aktualnie zmieścić w kartę Wrestlemanii samego AJ. Gdyby jednak był inny pomysł na Styles’a to plan story Corbina i Dean’a również nie jest złym pomysłem. Pas IC byłby dobrym startem dla samego Corbina, a Dean po Wrestlemanii mógłby skupić się na innym story.

  • Co do samego pasa IC jest też inny pomysł.. Wiemy, że przy takowym pasie również jeszcze chodzi sam The Miz. Co gdyby szefostwo zdecydowało się na Fatal 4 way? AJ vs Corbin vs Ambrose vs Miz. Brzmi dosyć nieźle ale czy wtedy sam Corbin wygrałby takową walkę? Gdyby tak to byłby to niezły push wilka, a po Wrestlemanii mógłbym rozpocząć jakiś ciekawy feud z nową postacią w rosterze SmackDown. Nie oszukujmy się cały czas przy pasie IC widzimy Ambrose’a, Miza i wcześniej Dolpha. Potrzeba nowych twarzy przy tym pasie, a Corbin byłby dobrą osobą do rozpoczęcia tego. Nie możemy też wykluczać opcji, że pas oczywiście może wygrać ktoś inny z tej czwórki.

  • Jaki inny pomysł ? Raczej takowych nie ma. W teorii znów mógłby wystąpić z battle royal’u na Wrestlemanii 33 ale czy znów chcemy, żeby to wygrał? No raczej nie… W ostateczności WWE może spróbować wymyślić jakiś ciekawy feud z starszą gwiazdą w celu promowania Corbina, a jego plany dotyczące pasa WWE przesunęły by się po gal po Wrestlemani 33. Kim takowa postać może być? Sam tego nie wiem ale w głębi duszy chciałbym zobaczyć jego walkę z Undertaker’em choć to raczej nie możliwe..

Podsumowując całą to wypowiedź sercem jestem aby Corbin wygrał pas na Elimination Chamber bo bardzo chce go zobaczyć z pasem WWE choć wiem, że to może być dla niego za szybko, a cały jego rain z pasem i walka z Ortonem może nie wypalić. Najbardziej rozsnądną moim zdaniem decyzją jest jednak walka z Ceną choć zdobycie pasa IC w walce z Dean’em czy w Fatal 4 way’u też nie jest złym pomysłem. Co waszym zdaniem stanie się z samotnym wilkiem? ^^