Słowem Marzyciela #2 – Co dalej z Rey’em Mysterio?

Rey Mysterio.. Światowa gwiazda, którą każdy fan wrestlingu powinien znać. Były zawodnik ECW,WCW, WWE , Lucha Underground, po prostu meksykańska gwiazda światowego formatu. Po odejściu z WWE w 2015 roku jego kariera łączona była z Lucha Underground i AAA. Jak wiadomo kontrakty nie są nigdy na stałe i takowy kontrakt z Reyem się skończył. Gdzie meksykański zapaśnik może aktualnie trafić?

  • Aktualnie wiemy, że sam Rey trenuje swojego syna Dominick’a w Battle U – Pro Wrestling School w San Diego. Wiemy też, że są to treningi w drodze do pro, a więc możemy powoli myśleć, że za jakiś czas zobaczymy Dominick’a w akcji! Samego syna Mysterio możemy kojarzyć z dawnego feudu Rey’a z Eddie’m Guerrero kiedy to jeszcze Dominik był kilkuletnim chłopcem. Czy zobaczymy Dominick’a w takich organizacjach jak niegdyś był jego ojciec? Czas pokażę ale z takim trenerem jest to bardzo możliwe!

  • Dużo mówiło się, że Rey powróci na Royal Rumble, ponieważ takowy kontrakt z Lucha się kończył. Jestem wręcz pewny, że Rey wróci do WWE ale czy to dobry pomysł w tej chwili? Jest to bardzo doświadczony zawodnik. Poradziłby sobie jako promotor młodych/nowych gwiazd czy nawet w głównych kartach WWE. Jest również cała dywizja Cruseweight, więc może tam Rey powinien zostać wysłany? Tego raczej nie wie nikt ale powrót Rey’a do WWE jest pewny ale nie wiemy kiedy to nastanie!

  • Kontrakt z Lucha Underground jak wiemy zakończył się. Prawdopodobnie nie dojdzie do kolejnych negocjacji, jednak cała organizacja ta bardzo dobrze sprzedała Rey’a, a fanom cała jego postać się bardzo podobała i widać było ten dawny poziom walk! Czy jest możliwość kolejnego kontraktu ? Ciężko powiedzieć patrząc na sytuacje Mysterio. Musimy patrzeć na to,że w kręgu negocjacji jest WWE oraz…

  • No właśnie kto jeszcze.. Rey powoli swoje lata ma. Jest duża możliwość, że zacznie się coraz bardziej pokazywać na scenach niezależnych w rodzinnych stronach czyli Meksyku czy w Ameryce. Była by to typowa kwestia promowania innych organizacji pro oraz młodych gwiazd w celu ich przebicia się w dalszej karierze. Rey byłby dobrym promotorem patrząc na jego rozpoznawalność i to, że mimo wieku jest na bardzo wysokim poziomie ringowym, a sami fani po prostu go kochają! Wiemy, że Rey będzie obecny na gali KnokX Pro professional gdzie trenerem jest sam Rikishi. Będzie się działo!

  • Co z innymi organizacjami? Rzadko kiedy, a wręcz nieraz nigdy nie słyszało się żeby takie organizacje jak TNA czy NJPW interesowało się Rey’em Mysterio. Dlaczego? Głównie dlatego, że sam Rey był bardzo długo związany z WCW i WWE, a potem zgarnęło go Lucha Underground. Czy jest taka możliwość, że Rey pojawi się w przyszłości w takich organizacjach? Raczej wątpliwe. NJPW rzadko kiedy bierze do siebie meksykańskie gwiazdy. Może to właśnie czas powoli zmienić.. Japoński wrestling jest słynny bardzo z fanów. Mimo że widzimy wiele botch’y to japońscy fani chwalą gwiazdy i zawsze mają wiele do powiedzenia porównując do fanów z Polski czy innych krajów gdzie tylko narzekamy i wytykamy błędy. Co do TNA.. Nie widzę kompletnie na niego pomysłu, a wiemy też, że samo TNA ma wiele problemów i  ciężko będzie takiego Rey’a tam sprowadzić.

Podsumowując całość nieprawdopodobnym wyjściem będzie po prostu promowanie gwiazd i występowanie w mniejszych organizacjach wrestling w Meksyku i USA oraz trenowanie przykładowo własnego syna w celu podtrzymania pasji rodzinnej! Wierzę z całego serca, że zobaczę Rey’a w WWE bo to zadowoli bardzo młodych fanów jak i starych wyjadaczy wrestlingu ^^ Rey jeszcze jest na tyle w formie, że może wiele zamieszać nie ważne gdzie..