Słowem Marzyciela #1: Kto zawalczy z Ortonem na Wrestlemanii 33 ?

Zapraszam do czytania najnowszej serii artykułów „Słowem Marzyciela”, w której będę się wypowiadał na przeróżne tematy z świata wrestlingu, które może w przyszłości się spełnią ^^

Jak wiemy Royal Rumble match w 2017 roku wygrał sam Randy Orton, który był takim małym „Shockerem” wśród fanów WWE, ponieważ stawiało się na inne osobowości. Randy jak wiemy zawalczy w walce wieczoru WM 33 w Orlando!

Z kim jednak Orton zmierzy się o główny pas WWE? Zapowiedziano już Elimination Chamber match, który prawdopodobnie wyłoni mistrza, który zmierzy się z zwycięzcą Royal Rumble match’u, a walka wygląda następująco!

Karta tej walki wygląda całkiem nieźle, lecz kto tak naprawdę ją wygra i zgarnie pas WWE?

  • John Cena – Obecny mistrz WWE, który pokonał na Royal Rumble samego AJ Styles’a. Wiele walk i konfliktów na linii Cena – Orton były zazwyczaj na bardzo wysokim poziomie, lecz czy my znowu chcemy widzieć tą walkę?! Większość fanów na tą walkę zareagowałoby bardzo słabo, ponieważ nie oszukujmy się nie chcemy ich zobaczyć po raz enty ich walki bo staję się to po prostu NUDNE! Sama decyzja, w której Cena pokonał AJ i odebrał mu tytuł była kompletnym dnem. Cena kilka miesięcy przed dostaję od AJ, żeby potem wrócić do ringu i nagle nie wiadomo dlaczego dostać title shota i rozgramia aktualną największą gwiazdę WWE?! Nie podoba mi się decyzja pushu Ceny tylko dlatego bo to właśnie JOHN CENA! Po prostu chce żeby ten pas stracił i zajął się promowaniem młodszych, nowych gwiazd bo Cena staje się po prostu nudny..

  • AJ Styles – Aktualna chyba największa gwiazda WWE! Strata pasa na rzecz Ceny bardzo zabolała ale może właśnie AJ jakimś cudem odzyska pas i to on pojedzie na Wrestlemanie 33? Mało to wiarygodne ale może to jakiś sposób na kompletne promowanie AJ, a przy okazji kolejnego „shockera”? Nie będę oszukiwał, AJ zrobił od debiutu na Royal Rumble 2016 niesamowity progres i stawał się powoli twarzą tej federacji. Do tej pory pamiętam bardzo dobry feud z Chrisem Jericho czy walki z Ceną lub Ambrosem. Myślę, że feud z Ortonem byłby bardzo dobrym pomysłem, na pewno lepszym niż wygrana Ceny na EC.. The Phenomenal vs The Viper? O taaaak ^^

  • Bray Wyatt – Bray Bray Bray.. Człowiek, który już dawno powinien zdobyć główny pas WWE, ale zawsze przeszkadzały mu kontuzje.. Cała ta sytuacja z dołączeniem Ortona to The Wyatt Family i obrócenie się przeciwko Harper’owi jest zarazem dobrym pomysłem, lecz można spostrzec wiele minusów.. Utrata tak dobrej stajni boli.. Może to wreszcie czas na solową karierę tego zawodnika? Osobiście chce Bray’a jako przyszłego mistrza WWE, lecz nie chce żeby to on wygrał pas i zawalczył z Ortonem..  Niestety to jest najbardziej prawdopodobna wersja, ponieważ ta cała drużyna pomiędzy Bray’em, a Ortonem wreszcie kiedyś musi się rozpaść, a prawdopodobnie zakończy się właśnie w sposób gdzie Bray wygra pas i zawalczy z Ortonem na WM 33. Dlaczego nie chce tego widzieć? Jest to zbyt prawdopodobne, a feud przed dołączeniem Ortona do Wyatt’ów nie był zbyt dobry i boję się, że walka wieczoru Wrestlemanii będzie średnia. Znowu jednak lepszy feud pomiędzy nimi niż znowu Ceny z Ortonem ^^. Jest to po prostu najbardziej prawdopodobna wersja.

  • Baron Corbin – Każdy może się zdziwić ale jestem bardzo wielkim fanem Barona! Każdy pewnie sobie myśli, że jestem jakiś dziwny ^^. Po prostu bardzo lubię tego zawodnika i sercem jestem za tym, że to on wygra Pas! Ale realia realiami.. Nie zdziwię się jeśli na WM 33 stoczy on walkę z Johnem Ceną. Ich ostatnie walki na SmackDown były naprawdę dobre i jako tako pomysł ten nie jest zły. Cena odpowiednio wypromowałby Corbina na przyszłego dominatora w rosterze SmackDown! Serce mówi wygra, rozum mówi, nie ma szans..

  • Dean Ambrose – Chyba aktualnie zawodnik, który ma najmniejsze szanse wśród całej szóstki. Jego czas z pasem po prostu minął i nie wiem czy to dobry plan na kolejny rain z pasem. Poza tym posiada pas IC, który godnie nosi, więc nie widzę problemu, żeby zajął się bardziej tym pasem. Mówi się, że to właśnie na WM 33 stoczy on kolejną walkę z AJ w obronie pasa IC. Po prostu sam pomysł walki z Ortonem jest aktualnie bardzo słabym pomysłem i nie powinniśmy za dużo o nim mówić w kwestii pasa WWE.

  • The Miz – Osoba, która już dawno zasługuję na główne mistrzostwo WWE.. Jednak szefostwo cały czas stawia go przy pasie IC, a kilka lat wstecz przy pasie US. Pamiętamy go z bardzo długiego rainu z pasem WWE kilka lat temu i wspominam go bardzo dobrze. Te czasy kiedyś wrócą bo wierzę, że Miz przy boku Maryse wreszcie zdobędzie główne mistrzostwo. Dlaczego? Jest wiele osób, które uwielbiają go. Przecież jest AWESOME ^^. Myślę, że szefostwo da mu tą szanse, lecz nie teraz.. To po prostu nie jest jeszcze ten czas.

Podsumowując marzyciela ^^ Serce jest za Baronem i AJ, lecz realia są niestety realiami i prawdopodobnie wygra to albo Bray albo niestety Cena.. A wy? Kto według was pojedzie na Wrestlemanie 33 bronić pasa przeciwko Ortonowi? Może macie jakiś konkretny pomysł na całe story tej sytuacji ? I dlaczego akurat to Corbin? ^^