Sin Cara opowiada o masce dla Chrisa Jericho, Cruiserweight tag team match na gali TLC, Emma o niechęci do Asuki, Znany KickOff match na TLC

» WWE SmackDown Superstar Sin Cara w rozmowie z Justinem Barrasso dla Sports Illustrated Extra Mustard wypowiedział się na temat sytuacji związanej z jego maską oraz Chrisem Jericho:

”Ja i Chris Jericho jesteśmy dobrymi przyjaciółmi. Kiedyś zapytał mnie o to, czy mógłby sobie pożyczyć jedną z moich masek, więc się zgodziłem, gdyż było to dla mnie wielkie wyróżnienie oraz zaszczyt. W internecie pojawia się sporo różnych plotek, ale między nami jest okej. Dlatego pozwoliłem mu pożyczyć moją maskę. Gdyby było inaczej to bym się nie zgodził”.

» Podczas poniedziałkowego odcinka WWE Monday Night RAW dowiedzieliśmy się, że na najbliższej gali PPV Tables & Leadders & Chairs odbędzie się tag team match z udziałem gwiazd dywizji Cruiserweight:


Jack Gallagher i Brian Kendrick vs Cedric Alexander i Rich Swann

WWE ImageCedric AlexanderRich SwannWWE Image

» W poniższym materiale wideo RAW Women Emma wypowiedziała się na temat swojej niechęci do byłej NXT Women’s Champion Asuki, która jeszcze nie dostała się do głównego rosteru:

» Także na RAW dowiedzieliśmy się, że podczas gali PPV TLC odbędzie się kick-off match z udziałem Sashy Banks oraz Alicii Fox. Na poniedziałkowym odcinku czerwonej tygodniówki Sasha pokonała Fox, a następnie byliśmy świadkami brawlu z udziałem tej dwójki: