Shinsuke Nakamura zmierzy się z AJ Stylesem na WM 34?, Seth Rollins pretendentem do pasa Universal?, The Undertaker powróci do WWE TV?, Z kim zmierzy się John Cena na WM34?

» W internecie coraz głośniej mówi się o tym, że podczas przyszłorocznej gali PPV Royal Rumble zwycięzcą royal rumble matchu zostanie były mistrz WWE NXT & były pretendent do pasa mistrzowskiego WWE Shinsuke Nakamura, który później, a dokładniej na WrestleManii 34 zmierzy się z AJ Stylesem, a na szali zostanie postawiony obecny tytuł znajdujący się w rękach The Phenomenala.

Myślicie, że dojdzie do tego pojedynku?

» Pod koniec grudnia tego roku na Monday Night RAW pojawi się obecny WWE Universal Champion Brock Lesnar oraz jego menadżer Paul Heyman. Jesteście ciekawi co będzie się wiązało z ich obecnością na czerwonej tygodniówce? Z pewnością dowiemy się kto będzie kolejnym przeciwnikiem ‚bestii’ w walce o wcześniej wspomniany tytuł i na obecną chwilę głównym faworytem do miana pretendenta jest Seth Rollins.

Czy chcielibyście oglądać starcie Setha Rollinsa z Brockiem Lesnarem o Universal Championship?

» Niespodziewanie podczas tegorocznej gali PPV Survivor Series na backstage’u pojawił się The Undertaker, który jak ocenił Jerry Lawler jest w doskonałej formie i z pewnością mógłby stoczyć jeszcze kilka pojedynków, co wywołało sporo spekulacji w internecie. Najbardziej prawdopodobny scenariusz dla Takera jest taki iż powróci do TV chwilę przed WrestleManią 34, gdzie rozpocznie swój program z Johnem Ceną, a jego zwieńczenie będzie miało miejsce na największej gali roku.

Za kim bylibyście w tym pojedynku?