Shinsuke Nakamura w głównym rosterze? Jim Ross na temat New Day itp, WWE live event w Tokyo

»1 i 2 lipca tego roku odbędzie się WWE Live Event podczas, którego pojawią się NXT Womens Champion Asuka, WWE World Heavyweight Champion Roman Reigns, Shinsuke Nakamura czy też AJ Styles.

»Tymczasem podczas piątkowego WWE NXT Live Eventu Shinsuke Nakamura pokonał byłego pretendenta do NXT Championship Samoa Joe, dzięki czemu w znaczącym stopniu przybliżył się do walki o tytuł oraz do dołączenia do głównego rosteru.

WWE Hall of Famer Jim Ross dodał kilka ciekawych wpisów na swoją stronę internetową, które zostaną Wam przedstawione.

Face turn The New Day:

The New Day zostali face’ami. Nic dziwnego w tym nie widzę, ponieważ w przeszłości każdy z nich świetnie wywiązywał się w tej roli, a w połączeniu są w zupełnie wyższej lidze niż to miało miejsce w ich przeszłości. Bardzo dobre posunięcie ze strony WWE, a feud z Ligą Narodów trafiony w 100%.

Cesaro vs Kevin Owens:

Jestem przekonany w 100%, że właśnie takie pojedynki jak ten wywindują WWE na jeszcze wyższy poziom. Zawodnicy pokazali się ze świetnej strony, a fakt iż są jeszcze młodzi działa nai ich korzyść, gdyż moga nam jeszcze sporo zaprezentować w ringu.

Undertaker wycofany z WWE Europa Tour:

Jest to niepokojąca sytuacja, ponieważ Undertaker został wycowany z live eventów odbywających się w Irlandii oraz Wielkiej Brytanii. Mam nadzieję, że to nic poważnego.