Shelton Benjamin powraca do ringu, Alberto El Patron broni JBL’a, Booker T o swojej roli w WWE

» Shelton Benjamin za pośrednictwem Twittera poinformował, że jest gotowy na powrót do ringu i nastąpi to 21 kwietnia podczas eventu organizowanego przez federację BCW w Elks Lodge w Queens. Warto wspomnieć o tym, że Shelton wkrótce powróci do WWE, ponieważ gdyby nie nabawił się niefortunnego urazu to z pewnością teraz oglądalibyśmy poczynania tego zawodnika na SmackDown.

» Alberto El Patron w rozmowie przeprowadzonej przez Justina wypowiedział się na temat współpracy z JBL’em podczas jego pobytu w WWE:

”Wiem, że z niektórymi osobami w federacji miał na pieńku i śmiem stwierdzić, że kilka tych osób było także wrogo nastawionych do mnie. JBL nie był jednym z nich. Zawsze był do mnie pozytywnie nastawiony i traktował mnie oraz moją rodzinę z należytym szacunkiem, więc nie mam nic do niego. Ale przysięgam na moją rodzinę, że nie wiem o co poszło i nie wiem jak obecnie wygląda sytuacja JBLA w WWE”.

» WWE Hall of Famer Booker T niedawno pojawił się w podcaście The Roman Show, w którym wypowiedział się na temat Monday Night RAW:

”Zawsze panuje duże ciśnienie, ponieważ WWE to maszyna i obecność na Monday Night RAW, czy SmackDown nie ma znaczenia. Mimo wszystko są to dwie zupełnie różne marki, dwie różne jednostki, ale nie mogę doczekać się współpracy z Michaelem Colem oraz Corey’em Gravesem. Zamierzam przekazać im mój styl komentowania, ponieważ nie mówię w taki sposób jak oni, myślę trzeźwo”.