Shelton Benjamin na kanale WWE, Tournee WWE po Australii, Becky Lynch na temat Women’s Royal Rumble, Wade Barrett na evencie WrestlePro

» W tym tygodniu na oficjalnym kanale WWE na YouTubie pojawiło się kilka filmów z serii WWE Fury z udziałem obecnych oraz byłych gwiazd federacji. Na poniżej załączonym wideo możemy zaobserwować niesamowity sweet chin musik w wykonaniu Shawna Michaelsa, a tego finishera przyjął Shelton Benjamin, który być może juz wkrótce powróci do WWE:

» Federacja World Wrestling Entertainment ogłosiła, że we wrześniu tego roku WWE Superstars wezmą udział w tournne po Australii i Nowej Zelandii. W dniach od 13 do 16 września odbędą się cztery live eventy odpowiednio w Christchurch, Melbourne, Sydney oraz Brisbane.

» WWE SmackDown Live Women Becky Lynch udzieliła wywiadu dla Amarillo Globe-News, w którym wypowiedziała się na temat zorganizowania Royal Rumble z udziałem kobiet:

”Wydaje mi się, że jest to tylko kwestia czasu. Z pewnością niedługo będziemy oglądać Royal Rumble z udziałem samych kobiet. W lipcu odbędzie się 32-osobowy turniej Mae Young Classic. Myślę, że będzie to duże przedsięwzięcie w wykonaniu kobiet WWE. Niebo stanowi granicę, więc za rok lub dwa będziemy posiadać dwa Royal Rumble Matche”.

» Były WWE Superstar Wade Barrett pojawił się w tym roku na evencie organizowanym przez federację WrestlePro: