Shayna Baszler opowiada o Mae Young Classic, Ciekawe podejście Curta Hawkinsa, Komentarz Finna Balora, Shelton Benjamin dołączy na SmackDown?

» Uczestniczka tegorocznego turnieju WWE Mae Young Classic Shayna Baszler w poniższym materiale wideo wypowiedziała się na temat swojego udziału w tym prestiżowym przedsięwzięciu, a także o przerzuceniu się z MMA na wrestling:

» Kilka dni temu WWE Superstar Curt Hawkins dokonał czegoś niesamowitego i odniósł setną porażkę w federacji, a to wyróżnienie zostało dostrzeżone przez pierwszego WWE Universal Championa Finna Balora, który w następujący sposób skomentował osiągnięcie swojego kolegi:

Tymczasem Curt Hawkins pogratulował sobie tego, że znalazł się na głównej stronie na oficjalnej stronie federacji World Wrestling Entertainment:

» Uczestniczka tegorocznego turnieju WWE Mae Young Classic oraz była Impact Wrestling Knockouts Champion Mia Yim za pośrednictwem Twittera przeprowadziła bardzo ciekawą wymianę zdań z Sheltonem Benjaminem. Mia w żartobliwy sposób zapytała Sheltona, czy nie powinien właśnie walczyć o miłość Kurta Angle? Na co ten udzielił następującej odpowiedzi:

No Comment.