Shayna Baszler oficjalnie w WWE Performance Center, Jaka jest najlepsza podróbka The Shield?, Gregory Iron podziękował za wsparcie, Życzenia urodzinowe od WWE

» Na stronie WWE.com pojawiła się informacja dotycząca oficjalnego dołączenia byłej zawodniczki UFC – The Four Horsewomen Shayny Baszler do WWE Performance Center:

”Członek MMA Four Horsewomen oraz była partnerka treningowa Rondy Rousey dołączyła do WWE Performance Center. Ona nauczyła się niebezpiecznego stylu za sprawą byłego UFC Heavyweight Championa Josha Barnetta oraz legendarnego Billy’ego Robinsona”.

A w taki sposób Shayna wypowiedziała się na temat dołączenia do WWE:

”To dla mnie bardzo ważne posunięcie w życiu. Zmiana trenerów jest ciężkim tematem do omówienia podobnie jak przenosiny z MMA do wrestlingu. Zamierzam pokazać wszystkim, a przede wszystkim sobie, że jestem gotowa na kolejne wyzwanie”.

» Na stronie WWE.com pojawiła się ankieta, w której fani mogą głosować na najlepszą podróbkę The Shield w wykonaniu The Miza oraz jego przyjaciół. A w taki sposób przedstawiają się aktualne wyniki głosowania:

18 procent – wejście przez tłum.
29 procent – potrójny Powerbomb.
53 procent – Zaciśnięta pięść z Cesaro i Sheamusem.

» Gregory Iron za pośrednictwem Twittera podziękował wszystkim za pomoc finansową jaką otrzymał w ciągu ostatnich 24 godzin. Wrestler dzięki fundacji GoFundMe zyskał 4500 dolarów:

» WWE za pośrednictwem Instagrama złożyło życzenia urodzinowe byłemu WWE Intercontinental & Tag Team Championowi Johnowi Morrisonowi, który aktualnie występuje w federacji Impact Wrestling jako Johnny Impact:

Happy Birthday to former #ICChampion #JohnMorrison!

Post udostępniony przez WWE (@wwe)