Shane McMahon w akcji, John Cena o emeryturze, Zapowiedź eventu WWE w MSG, Propozycje dla Sonjay Dutta i wiele więcej…

» Komisarz SmackDown Live Shane McMahon został ogłoszony jako jeden z uczestników WWE Live Eventu, który odbędzie się 13 marca w Madison Square Garden. Poniżej przedstawiamy zaktualizowaną kartę pojedynków jakie obejrzymy podczas tego eventu:

-Bray Wyatt vs. WWE Champion John Cena

-Brock Lesnar vs. WWE Universal Champion Kevin Owens

-Baron Corbin vs. The Miz vs. WWE Intercontinental Champion Dean Ambrose

-The Usos vs. SmackDown Tag Team Champions American Alpha

-Randy Orton vs. Luke Harper

-Dolph Ziggler vs. Apollo Crews

-SmackDown Women’s Champion Alexa Bliss, Mickie James, Natalya i Carmella vs. Nikki Bella, Tamina Snuka, Naomi i Becky Lynch

-Rhyno, Heath Slater i Kalisto vs. Tyler Breeze, Fandango i Curt Hawkins

» WWE Champion John Cena udzielił wywiadu dla Sky Sports, w którym wypowiedział się na temat przejścia na emeryturę:

”Jeszcze daleko do emerytury. Czuje się bardzo dobrze i wydaje mi się, że wszyscy wiedzą o tym, że wrestling jest czymś co kocham i nie zamierzam rezygnować z tej rozrywki. Moim marzeniem jest pobicie rekordu i zdobycie po raz 17-nasty tytuł WWE. Chce udowodnić wszystkim niedowiarkom, że wciąż jestem w świetnej dyspozycji”.

» Jakiś czas temu na naszej stronie poinformowaliśmy o tym, że była gwiazda TNA Sonjay Dutt pojawił się gościnnie w WWE Performance Center w roli trenera. Oficjele Ring of Honor podobno zaoferowali mu pracę w miejsce Steve’a Corino. Warto również zaznaczyć, że Jeff Jarrett kontaktował się z wrestlerem w sprawie dołączenia do creative team TNA.

» JBL za pośrednictwem Twittera postanowił wypowiedzieć się na temat zakończenia emisji programu Legends, którego był gospodarzem:

» WWE Superstars uczestniczyli w wydarzeniu Polar Plunge dla Special Olympics of Florida. Poniżej przedstawiamy zdjęcie z tego wydarzenia:

» WWE Hall of Famer Bret Hart za pośrednictwem Twittera opublikował swoje zdjęcie oraz Kim Kardashian, a następnie poprosił swoich fanów o opinię, kto ich zdaniem lepiej wygląda w okularach:

» WWE Music opublikowała theme song Rodericka Stronga, który wysłuchać możecie w poniższym materiale:

» WWE na swoim oficjalnym kanale na YouTube opublikowało materiał wideo o nazwie ”TOP 10 Elimination Chamber Match OMG Moments”: