Shane McMahon pewien zwycięstwa, Ryback komentuje sytuację z Paige, Bray Wyatt chwali Bo Dallasa

» Komisarz SmackDown Shane McMahon w rozmowie z The Coachem wypowiedział się na temat swoich najbliższych planów:

”Byłem chory przez sześć tygodni po wykonaniu Leap of Faith ze szczytu klatki Hell in a Cell podczas zeszłorocznej WrestleManii. Na obecną chwilę nie zamierzam odchodzić z WWE, ponieważ daję radość nie tylko moim dzieciom, ale także WWE Universe. Bardzo szanuję AJ Stylesa, ponieważ jest jednym z najlepszych wrestlerów wszech czasów, ale ja wywodzę się z rodziny McMahonów i pokonam go na WrestleManii 33”.

» Były WWE Superstar Ryback w jednym z wywiadów wypowiedział się na temat sytuacji związanej z Paige:

”Nienawidzę tego jeśli ktoś łamie pewne zasady. Ci ludzie występujący w WWE mają takie samo prawo do uprawiania seksu co my. Wszyscy albo mają penisa, albo pochwę i ani Paige, ani Xavier Woods nie są odpowiedzialni za wyciek nagrań z ich udziałem. Jeśli coś Cię uraziło to poproś o natychmiastowe usunięcie, a osoby które są normalne z pewnością Cię posłuchają”.

» WWE World Heavyweight Champion Bray Wyatt w rozmowie z Justinem Barrasso wypowiedział się na temat swojego brata Bo Dallasa:

”Bo Dallas jest prawdopodobnie najbardziej utalentowanym wrestlerem w federacji. Niestety jest on również najbardziej niedocenianym superstars wszech czasów. Moim zdaniem ma on wiele do zaoferowania swoją osobą, więc w pewnym momencie chciałbym nawiązać z nim współpracę, bo wiem kim naprawdę on jest”.