Shane McMahon ogłosi nowych mistrzów SmackDown TT?, Nieciekawa sytuacja dywizji tag teamowej SmackDown, AJ Styles o swoim pobycie w Impact Wrestling

» Federacja World Wrestling Entertainment poinformowała, że Shane McMahon pojawi się na wtorkowym odcinku SmackDown Live, aby odnieść się do nowych SmackDown Tag Team Champions. Niestety obecni mistrzowie, czyli The Hardy Boyz muszą zrezygnować z SmackDown Tag Team Titles, ponieważ Jeff Hardy zmaga się z urazem kolana, którego nabawił się po ataku ze strony Larsa Sullivana. Jeff poinformował, że będzie potrzebował zreperować całe kolano, przez co czeka go od sześciu do dziewięciu miesięcy przerwy. Tak więc nie wiadomo, jakie plany oficjele WWE będą mieć jeśli chodzi o postać Matta.

» W ostatnim czasie na SmackDown wypadły dwie drużyny ze względu na kontuzję Big E(The New Day) oraz Jeffa Hardy’ego(The Hardy Boyz), tak więc dywizja tag teamowa została znacząco osłabiona. Przed kwietniowym Shakeupem skład dywizji tag teamowej SmackDown wyglądał następująco: The Usos, The New Day, The Bar, Shinsuke Nakamura & Rusev, Luke Gallows & Karl Anderson, The Colons oraz The SAniTY. Co jakiś czas pracowali tam także Heavy Machinery oraz Aleister Black i Ricochet. Po pewnych zmianach, które nastąpiły po WrestleManii 35 aktualny skład dywizji tag teamowej niebieskiego brandu wygląda następująco: Heavy Machinery, The B-Team, Nakamura & Rusev i The Colons. Tak więc największe szanse na przejęcie pasów tag teamowych SmackDown mają Nakamura oraz Rusev, jednak do tego momentu musimy poczekać na ważne ogłoszenie Shane’a McMahona na najbliższym SmackDown Live.

» Wydaje się, że były Impact Wrestling Star Nick Aldis nie jest jedyną osobą, która wypowiedziała się na temat federacji Impact Wrestling. Obecny WWE Superstar AJ Styles skomentował koszulkę z niesławnego segmentu, którą ktoś udostępnił na Twitterze:

„Chciałbym powiedzieć, że jest to najgorsza rzecz, jaką TNA kiedykolwiek wymyśliło”.

To nie pierwszy raz, kiedy Styles wypowiada się na temat swojej przeszłości. W sierpniu wrestler podzielił się odczuciami odnośnie swojego feudu z Dixie Carter. Warto przypomnieć, że były WWE Champion spędził w Impact aż 12 lat, a następnie w 2016 roku przeniósł się do WWE.