Shane McMahon kontuzjowany?, Setny odcinek podcastu Gorilla Position, Bill Goldberg obecny na RAW, Wpis Johna Ceny na twitterze

» Portal PWInsider.com donosi, że komisarz SmackDown Live Shane McMahon nabawił się urazu podczas wczorajszej gali PPV Survivor Series w momencie, gdy próbował wykonać swoją akcję ”Coast to Coast”, Roman Reigns wyprowadził Speara. Po tej akcji Shane zachowywał się bardzo dziwnie przez co do ringu wbiegli lekarze i odprowadzili go na zaplecze. Jak się później okazało ta kontuzja nie była częścią storyline’u.

» 7 grudnia 2016 roku w Arenie O2 odbędzie się setny odcinek podcastu Gorilla Position, w którym wystąpią WWE RAW Superstars Finn Balor oraz Bayley. Warto zauważyć, że The Gorilla Position jest obecnie najwyżej ocenianym podcastem na świecie jeśli chodzi o pro wrestling. James Delow przeprowadził w przeszłości wywiady z takimi gwiazdami jak: John Cena, Triple H, CM Punk, Daniel Bryan, Stone Cold Steve Austin, czy też Stephanie McMahon.

» Portal F4WOnline.com donosi, że Bill Goldberg będzie obecny dziś w Toronto na Monday Night RAW, lecz nie wiadomo w jakiej roli wystąpi. Natomiast jeśli chodzi o Brocka Lesnara, to według portalu PWInsider.com nie jest on reklamowany na żaden z eventów aż do 3 grudnia, gdzie w Mexico City zmierzy się z Rusevem.

» WWE Superstar John Cena za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat 33 urodzin Nikki i Brie Bella: