Shane McMahon bez większej funkcji w WWE, Al Snow opowiada o współpracy z kobietami w OVW, Statystyki gwiazd wrestlingu na Twitterze

» Komisarz Monday Night RAW, Stephanie McMahon poinformowała o tym, że obecny komisarz SmackDown Live Shane McMahon wykonuje bardzo dobrą robotę jako postać telewizyjna, ale nie posiada on żadnych obowiązków jeśli chodzi o codziennie funkcjonowanie federacji WWE.

» Były WWE & Impact Wrestling Superstar Al Snow udzielił wywiadu dla The Roman Show podczas eventu Coastal Championship Wrestling na temat swojego pobytu w Ohio Valley Wrestling i pracę z kobietami:

”Kiedy miałem okazję pracować w Ohio Valley Wrestling to były tam kobiety takie jak Beth Phoenix, ODB, czy Katie Burchill. Był to pierwszy ladder match z udziałem kobiet. To było coś więcej niż zwykły pojedynek, to była walka wieczoru. Kobiety są zarówno bardzo silne jak i atrakcyjne więc trzeba szanować je. Najważniejsze jest to, że kobiety są kobietami – może to wyda się Wam trochę seksistowskie, ale taka jest prawda. Dobrze, że nie stają się facetami z cyckami, którzy walczą prawie tak samo jak mężczyźni”.

» WWE COO Triple H pokonał barierę 7 milionów obserwatorów na Twitterze co czyni go trzecim najlepszym wrestlerem pod tym względem. Poniżej przedstawiamy Top 10 wrestlerów z największą ilością obserwatorów:

1. The Rock (12.6 million)

2. John Cena (10.9 million)

3. Triple H (7.1 million)

4. Randy Orton (5.8 million)

5. Sheamus 4.8 (million)

6. Steve Austin (4.4 million)

7. Daniel Bryan (4.3 million)

8. Shawn Michaels (3.9 million)

9. Nikki Bella (3.4 million)

10. Chris Jericho (3.4 million)