Seth Rollins wyśmiewa Brocka Lesnara, Enzo Amore i Big Cass w Ring of Honor?, Zmiana mistrza na G1 Supercard

» Seth Rollins udzielił wywiadu dla TMZ Sports, w którym wypowiedział się na temat Brocka Lesnara, ponieważ jego zdaniem jest on „zabójcą przemysłu”:

„Nazywam go tak, ponieważ jest tak jak mówię. Nie ma go dla nikogo więcej oprócz niego samego. Brock Lesnar jest w branży tylko po, to aby zarobić własne pieniądze, ale przecież nie o to chodzi w wrestlingu. Jak robię to, co kocham, ponieważ WWE oraz poprzednie federacje wrestlingowe dały mi możliwość rozwoju oraz robienia tego, co kocham(x2). On zabija przemysł, ponieważ nie obchodzi go nikt. Jestem tutaj od 9 lat i cały czas patrzę na to, co osiągnął Brock Lesnar i mogę stwierdzić, że moja kariera wygląda o wiele lepiej, ponieważ rozwijam się, a on stoi w miejscu”.

» Po zakończeniu starcia z udziałem Guerrillas of Destiny w ringu ROH pojawili się Enzo Amore oraz Big Cass, którzy zaatakowali The Briscoes oraz Bully’ego Raya. Z pewnością jest, to część storyline’u, jednak nie został on wyemitowany w telewizji. Istnieje spore prawdopodobieństwo, że byli WWE Superstars na stałe dołączą do organizacji Ring of Honor.

» Kazuchika Okada pokonał Jaya White’a podczas eventu ROH & NJPW G1 Supercard, dzięki czemu zdobył IWGP Heavyweight Championship. Warto zaznaczyć, że jest to piąty title run wrestlera z Japonii, natomiast White stracił mistrzostwo po dwóch miesiącach.