Seth Rollins reaguje na komentarz Jima Cornette’a, Informacje w sprawie emisji WWE Backstage

» Seth Rollins oraz Becky Lynch są zadowoleni z ostatniej informacji. Jednakże Jim Cornette miał wiele do powiedzenia na temat Becky Lynch, która jego zdaniem popełniła błąd będąc u szczytu kariery. Seth Rollins odpowiedział na komentarz Jima w następujący sposób:

„To zraniło nasze uczucia. Jim Cornette jest legendą w branży wrestlingowej. Becky Lynch ma już 33 lata, a jak wiadomo od 35 roku życia coraz częściej dochodzi do komplikacji w czasie ciąży. To była jej decyzja, a ja ją poparłem. Pamiętam, że z Jimem pracowałem w Ring of Honor, znamy się osobiście, ale kiedy wyszedł i powiedział kilka negatywnych słów na temat kobiet oraz ciąży, to trochę mnie zaskoczył i zniesmaczył. Straciłem wiele szacunku do kogoś, kto dużo zrobił dla naszej branży. Razem z Becky jesteśmy dumni. Jest najbardziej utalentowaną kobietą, jaką kiedykolwiek widziałem . Wszystko, co powiedział Jim Cornette jest totalną bzdurą, nie tylko względem niej, ale kobiet na całym świecie.”

Becky potwierdziła, że odchodzi z WWE na jakiś czas, ponieważ chce rozpocząć nowy rozdział w swoim życiu i zostać matką.

» Niespodziewanie w tym tygodniu fani wrestlingu musieli poczekać godzinę na premierę najnowszego odcinka WWE Backstage z udziałem Renee Young oraz jej gości. Cotygodniowe show na FS1 trwało do godziny 00:00 i w przyszłym tygodniu sytuacja będzie taka sama. Powodem przyszłotygodniowej zmiany godziny jest NASCAR Truck Series, który potrwa od 20-22:00 czasu amerykańskiego. Następnie do północy zostanie wyemitowany dokument poświęcony FCW, a w międzyczasie również WWE Backstage. Ratingi Backstage także zostały opóźnione, ponieważ program wyemitowany został dopiero po północy.

 

ZAPRASZAMY NA NIEDZIELNY LIVE CHARYTATYWNY!

Wrestlingowy Live Charytatywny już w niedzielę!