Uwaga na Spoilery! Seth Rollins pewny przed starciem z Braunem Strowmanem, Eric Bischoff o przyszłości Johna Ceny, Charlotte Flair o kulisach powstawania książki, Zapowiedź gali ROH Global Wars

» Mike Rome przeprowadził wywiad z gwiazdą WWE RAW Sethem Rollinsem, który wypowiedział się na temat swojego starcia z Braunem Strowmanem na czerwonej tygodniówce:

”Zamierzam pójść na całość po tym jak w zeszłym tygodniu został potraktowany przez Brauna Strowmana. Olbrzym spłonie na Monday Night RAW. W ciągu ostatnich kilku tygodni coraz częściej mówi się o powrocie The Shield jednak nie jest to oczywista sprawa, ponieważ Roman Reigns wciąż działa na własną rękę czego nie można powiedzieć o Deanie Ambrosie, z którym tworzy mistrzowski tag team:

» Eric Bischoff w najnowszym odcinku swojego podcastu Bischoff on Wrestling wypowiedział się na temat dramatycznego odejścia Johna Ceny po gali No Mercy:

”Wydaje mi się, że John Cena wycofa się z aktywnego harmonogramu w WWE. I z pewnością to nie jest wielkim sekretem, ponieważ od pewnego czasu 16-krotny mistrz więcej udziela się w branży aktorskiej niż profesjonalnym wrestlingu. John jest niesamowitym wykonawcą, który posiada ogromną wytrwałość i upartość w dążeniu do celu. Wydaje mi się, że w ciągu najbliższego roku zdecyduje się na karierę prawdziwego part-timera”.

» Pretendentka do pasa mistrzowskiego kobiet SmackDown, Charlotte Flair udzieliła krótkiego wywiadu dla TV Insider, w którym wypowiedziała się na temat swojej książki:

”Gdyby nie czterdziestoletnia kariera mojego taty to z pewnością nie byłoby mnie tutaj teraz. Nasza wspólna książka jest czymś na co czekaliśmy od bardzo długiego czasu. Mój tata z pewnością jest ze mnie bardzo dumny, gdyż mogę reprezentować nasze nazwisko na arenie międzynarodowej. W trakcie pisania książki razem z ojcem przeżywaliśmy wzloty i upadki, ale na szczęście wszystko zakończyło się pomyślnie i produkt jest gotowy”.

» Federacja Ring of Honor ogłosiła, że gala Global Wars: Chicago zostanie wyemitowana na stronie ROHWrestling.com w systemie iPPV:

”W niedzielę 15 października za jedyne 19.99$ na stronie ROHWRESTLING.COM dostępna będzie gala Global Wars: Chicago. Każdy kto wykupi sobie możliwość obejrzenia tego wydarzenia będzie świadkiem starcia z udziałem obecnego IWGP US Championa Kenny’ego Omegi z Yoshim Hashim”.

Poniżej przedstawiamy dotychczas zapowiedziane gwiazdy, które również obejrzymy na Global Wars:
ROH World Champion Cody, ROH World Six-Man Tag Team Champions The Young Bucks, Adam Page oraz “The Villain” Marty Scurll.