Seth Rollins o swojej kontuzji, Plan B dla Triple H, Eric Bischoff wspiera Setha Rollinsa, Ostrzeżenie od Nia Jax

» WWE Superstar Seth Rollins za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat swojego stanu zdrowia:

”Chciałem podziękować wszystkim, którzy mnie wspierali w ciągu ostatnich dwóch dni. Życie czasami staje się trudne, ale nie należy nigdy się poddawać. Jeśli napotkasz przeszkody na swojej drodze, to musisz je przeskoczyć i rozwinąć się jeszcze bardziej. Kontuzja mojego kolana jest prawdziwa, ale nie koniecznie od tego co powiedzą moi specjaliści zamierzam zmierzyć się z Triple H podczas WrestleManii 33”.

» Jeśli chodzi o opcje B w przypadku Triple H to może być to pojedynek z Samoa Joe podczas WrestleManii 33. Jeśli doniesienia w sprawie kontuzji Setha Rollinsa okażą się prawdziwe, to zapewne WWE nie będzie chciało mieszać w storyline’ach przed obawą powtórki z zeszłorocznej WrestleManii.

» Były prezes WCW Eric Bischoff w najnowszym odcinku podcastu Bischoff on Wrestling wypowiedział się na temat ponowienia urazu Setha Rollinsa:

”Czuję, że to zły okres w życiu Setha. Mogę wyobrazić sobie co tak naprawdę dla niego to oznacza. Seth miał szansę wystąpić na największej gali i stworzyć coś niesamowitego, ale cóż. Nigdy nie spotkałem się z nim osobiście, ale wiem co czuje. Mam nadzieję, że szybko wyleczy kontuzję i powróci silniejszy”.

» Nia Jax za pośrednictwem Twittera postanowiła ostrzec przed niebezpieczeństwem swoje koleżanki z dywizji kobiet na RAW: