Seth Rollins komentuje nieobecność CM Punka w Backstage, Samoa Joe na dłużej komentatorem RAW, Dlaczego nie widzimy Dio Maddina w TV?

» W tym tygodniu w WWE Backstage nie pojawił się CM Punk, ale zamiast niego mogliśmy zobaczyć, co do powiedzenia miał Seth Rollins, który jakiś czas temu wielokrotnie wyzywał Punka do walki:

“Jestem tutaj, a jego nie ma i jestem zszokowany tym faktem. Wydaje mi się, że wyczerpałem całą swoją energię na ten temat. Po prostu nie wydaje mi się, aby to gdzieś zmierzało, nie jestem zszokowany jego nieobecnością. Myślę, że nadszedł czas, aby przejść do czegoś, co ma znaczenie, chciałbym żeby tutaj był. Chciałbym żebyśmy mogli spojrzeć sobie twarzą w twarz”.

» W tym tygodniu Ryan Satin poinformował, że Samoa Joe pozostanie w zespole komentatorskim Monday Night RAW razem z Vicem Josephem oraz WWE Hal of Famerem Jerrym Lawlerem, oczywiście do czasu, kiedy nie otrzyma zielonego światła na powrót do ringu. W ostatnim czasie Samoa nabawił się urazu (złamał kciuk), ale to nie przeszkodziło mu w obecności na RAW za stołem komentatorskim.

» Warto przypomnieć, że w zeszłym miesiącu Dio Maddin został brutalnie zaatakowany przez WWE Championa Brocka Lesnara i jeszcze nie powrócił do telewizji. Jak wiadomo Dio został poinformowany przez oficjeli, że posiada aspiracje, aby zostać supergwiazdą w federacji, przez co powrócić do WWE Performance Center w Orlando i tam szlifuje swoje umiejętności.