Segment dodany na RAW? John Cena na temat wielkie tragedii w Orlando, Informacje na temat NXT TakeOver Brooklyn, Co dzieje się ze Stingiem? Nowy inwestor TNA

» Wokalista zespołu Smashing Pumpkins, Billy Corgan nabył część udziałów w federacji Total Nonstop Action. Corgan pracuję w federacji od ponad roku, a jego rola polega na pracy za kulisami oraz ściąganiu talentów do TNA.

» WWE Hall of Famer Sting weźmie udział w Icons of Wrestling & Comic Book Collectorfest, który odbędzie się 17 września w byłej arenie ECW.

» 20 sierpnia 2016 roku w Barclays Center w Nowym Jorku odbędzie się specjalny event NXT TakeOver: Brooklyn. Bilety są już dostępne w sprzedaży.

» Wczorajszego dnia doszło do wielkiej tragedii w Orlando, gdzie w jednym z nocnych gejowskich klubów zginęło ponad 50 osób. Jak się okazało, uzbrojony we wszelakie bronie terrorysta rozpoczął krwawą strzelaninę. Jako, że jest to bardzo przykra tragedia dla Stanów Zjednoczonych, wiele gwiazd wypowiedziało się na ten temat na Twitterze, w tym John Cena.

”Załamany słysząc informacje na temat #OrlandoShooting 6/12/16, tragedia nie do opisania. Smutny dzień dla naszego narodu. Smutny dzień dla ludzkości.”

» Istnieje spore prawdopodobieństwo, że na dzisiejszym RAW dojdzie do segmentu Johna Ceny z AJ Stylesem. Sugerując się wpisem Johna Ceny na Twitterze, wszystko wskazuje na to, że wyzwie on swojego rywala do ringu i dojdzie potem do rękoczynów. Ewentualnie też dojdzie do jakiejś większej walki tag teamowej z udziałem Bullet Club i New Day.

”Dzisiejszy wieczór. #RAW @WWEUniverse zobaczy czy AJ Styles jest ‚fenomenalny’ czy ‚zdesperowany’ @WWE #MITB #NeverGiveUp”