Sędziowie All Elite Wrestling, Nie wszyscy występujący na Double or Nothing znaleźli się w rosterze, Wiceprezes WWE o konkurencji w postaci AEW

» All Elite Wrestling ogłosiło skład sędziowski. Osobami odpowiedzialnymi za sprawiedliwy przebieg walki będą zatem Aubrey Edwards, Bryce Remsburg, Earl Hebner, Paul Turner i Rick Knox.

» Tymczasem oficjalna strona internetowa AEW przechodzi sporą metamorfozę. Jej obecny stan, a przy okazji roster możecie sprawdzić klikając w TEN LINK. Jak widać nie wszyscy, którzy będą występować na Double or Nothing tam się znaleźli. Do takich osób należą m.in. Dustin Rhodes, Aja Kong, czy Brian Pillman Jr.

» Tymczasem wiceprezes WWE George Barrios zapytany o to, czy AEW może być konkurencją dla WWE odpowiedział:

„Najlepszym komentarzem jaki kiedyś w tej sprawie usłyszałem jest stwierdzenie, że sen to konkurencja. Musisz walczyć o czas ludzi. Nieważne, czy to Fortnite, NBA, czy filmy Kung Fu. My walczymy o czas ludzi. Wszyscy są konkurentami we wszystkim. Więc tak, AEW zostało ogłoszone, a my możemy ich zaprosić do gry.”

Można to zatem zrozumieć tak, że nawet Fortnite, NBA oraz filmy Kung Fu, które nie zajmują się branżą wrestlingową, są konkurencją dla WWE, ponieważ każdy walczy o czas ludzi.