Scott Hall chce powrotu Hulka Hogana do WWE, Eric Bischoff na temat sporo Billy’ego Corgana z TNA, Spór Chrisa Jericho i Barona Corbina na twitterze, Bill Goldberg na temat incydentu na RAW, Kolejne działania Billy’ego Corgana wobec TNA

» Scott Hall udzielił wywiadu dla Sports Illustrated Extra Mustard, w którym wypowiedział się na temat powrotu Hulka Hogana do WWE:

”Hulk Hogan powinien powrócić. Po bardzo dobrej relacji z WWE miał jeden gorszy dzień prawie dziesięć lat temu. Życie jest bardzo brutalne. Hulk musiał przejść przez rozwój, wypadek syna, sparaliżowanie najlepszego kumpla, a jego córka zakończyła karierę piosenkarki po tym jak jej ojciec przestał opłacać jej występy. Cały świat sprzeciwił się wobec Hoganowi, lecz nie wiem dlaczego. Drzwi do WWE są wciąż otwarte”.

» W najnowszym podcaście Bischoff on Wrestling, Eric Bischoff wypowiedział się na temat obecnej sytuacji między TNA, a Billym Corganem:

”Moje myśli są takie, że powinni zakończyć produkcję profesjonalnego wrestlingu i po prostu nakręcić show o tym co aktualnie dzieje się w TNA. To jest wielki dramat, który można nazwać nawet skryptem. To takie fascynujące, myślę iż film byłby z tego dobry. Dziwne jest to, że po przybyciu Billy’ego Corgana do TNA jego relacje z Dixie Carter wyglądały bardzo dobrze”.

» Generalny Manager SmackDown Live Daniel Bryan ogłosił, że kolejnym członkiem drużyny SmackDown, która wystąpi na gali PPV Survivor Series będzie Baron Corbin. Chris Jericho za pośrednictwem twittera wypowiedział się na temat przyjęcia Barona przez Daniela do swojej drużyny:

”Hahah nie mogę w to uwierzyć @WWEDanielBryan połączyć @baroncorbinwwe & @TheDeanAmbrose do drużyny #SmackDownLive Survivor Series! Co za #StupidIdiot!”.

Baron Corbin postanowił odpowiedzieć na reakcję Chrisa Jericho:

”Czy (emerytura) jest na twojej liście? Bo powinna być”.

» Bill Goldberg za pośrednictwem facebooka odpowiedział na pytania odnośnie zbliżającego się starcia z Brockiem Lesnarem, które zobaczymy na gali PPV Survivor Series oraz poślizgnięcia na RAW:

”Podczas ostatniego Monday Night RAW poślizgnąłem się, a to iż dopiero po raz drugi po 12 latach przerwy przebywałem w ringu nie ma żadnego usprawiedliwienia dla mnie. Nie mogę się doczekać walki z Brockiem Lesnarem co jest dziwne, gdyż portale społecznościowe mówią o tym, że będę kolejną ofiarą ”Bestii”.

» Ostatnio wspominaliśmy o tym, że federacja TNA musi oddać Corganowi 1.8 mln dolarów, które zostały przez niego zainwestowane w rozwój tejże federacji. Portal PWInsider.com donosi, że nie było żadnego potwierdzenia dotyczącego wypłacenia wszystkich pieniędzy Billy’emu, który zamierza podjąć kolejne działania przeciwko TNA.