Scarlett Bordeaux wkrótce w WWE?, Bray Wyatt i Erick Rowan znowu drużyną?, Tegan Nox zadebiutuje w ringu WWE NXT UK

» Portal Squared Circle Sirens informuje, że była Impact Knockout Star Scarlett Bordeaux rozpoczęła swoją przygodę z tryoutem WWE w Performance Center. Na obecną chwilę nie wiadomo, jak spisała się wrestlera oraz, czy WWE zaoferuje jej kontrakt. Warto jednak przypomnieć, że Scarlett jakiś czas temu rozstała się z Impact Wrestling, a w 2014 roku pojawiła się w WWE TV jako członkini Rosebud. Dwa lata później przegrała w konfrontacji z Nia Jax.

» Podczas ostatniego odcinka SmackDOwn Live, Erick Rowan zniszczył Daniela Bryana oraz Romana Reignsa, po tym jak przyznał, że to on stoi za atakami na byłego członka The Shield. Rowan za pośrednictwem Twittera udostępnił tajemniczy Gif z dopiskiem, który brzmi następująco:

„Nie mam żadnych zobowiązań, żeby MNIE PRZYTRZYMAĆ”.

Bray Wyatt widząc ten wpis swojego przyjaciela skomentował go w następujący sposób:

„Chodź do domu chłopcze”.

» WWE poinformowało o tym, że podczas przyszłotygodniowego odcinka WWE NXT UK w ringu zadebiutuje Tegan Nox, której przeciwniczką będzie Shax. Tej samej nocy obecni NXT UK Tag Team Champions Flash Morgan Webster oraz Mark Andrews zmierzą się z Jamesem Drakem i Zackiem Gibsonem. Warto przypomnieć, że Webster i Andrews zdobyli tytuły mistrzowskie na TakeOver:Cardiff.